Mijn persoonlijke interesses

Riskmanager/Nederland – Utrecht

Home »  Aanvragen »  IT-Staffing »  Riskmanager/Nederland – Utrecht

Riskmanager/Nederland – Utrecht

On juli 1, 2016, Posted by , In IT-Staffing, By ,,, , With Reacties uitgeschakeld voor Riskmanager/Nederland – Utrecht

[ad_1]

Functie
Riskmanager

Expertise

Werkzaamheden
Risk Manager

Omschrijving opdracht:
Als Risk Manager fungeer je als rechterhand van de programmamanager met betrekking tot het beheren van de risico;s op programma- en projectniveau. Je adviseert en coördineert, verzorgt diverse rapportages, houdt planningen en logboeken bij (risico's en issues), en draagt zorg voor de vervaardiging en distributie van benodigde (informatie)materialen managementdocumenten, program board-informatei). Je bereidt presentaties voor en verzamelt data. Het organiseren van bijeenkomsten behoort ook tot je activeiteiten. Je bent in staat een inhoudelijke uitdaging uit te voeren met relevante stakeholders en bent een geacepteerde gesprekspartner voor alle collega's van wie overleg/input wordt gevraagd. 

Taken:
Het geven van actueel en accuraat inzicht in de risicostatus van het programma, projecten en activiteiten. 
Ondersteunt bij de totstandkoming van managementproducten en zorgt voor een vlotte afhandeling van de governance. 
Overlegt samen met de manager PC&S over het te voeren risicobeleid. Onderzoekt en signaleert risico's issues, prioriteiten en afhankelijkheden van projecten binnen het programma en de projecten en rapporteert terzake. 
Zorgt dat de inhoudelijke afhankelijkheden en risico's op alle niveaus worden gelogd. Indentificeert en monitort de afhanklijkheden en risico's op programma- en projectniveau naar de business als de afdeling ICT toe. 
Adviseert ten aanzien van risicobeheer richting programma- en projectmanagers.

Kennis en ervaring:
– Een opleiding op het gebied van Technische en/of bedrijfskundige opleiding (of vergelijkbaar)
– In het bezit van MSP en/of PRINCE2
– Kennis van Risk Managment (RISMAN en/of M_o_R)
– In het bezit van RISMAN en/of M-o_R
– Kennis van Organisatie en bedrijfsprocessen rond IT
– Kennis van programma- en projectmanagement (MSP en/of PRINCE2)
– Minimaal 5 jaar ervaring als Risk Manager
– Minimaal 10 jaar ervaring met testen en projectbeheersing (tijd, geld,
kwaliteit) in programma's van minimaal 1 miljoen EUR
– Aantoonbare werkervaring met MSP en PRINCE2
– Aantoonbare werkervaring met het gebruik van IBM-datapower en CA-Apigateway
– Aantoonbare werkervaring met werkzaamheden voor een Zelfstandig
Bestuursorgaan (ZBO) in combinatie met basis registraties

Bijzonderheden
Bij het uitvoeren van deze opdracht is VOG verplicht: Ja
Duur: 12 maanden
Startdatum: 01-08-2016
Optie op verlenging: Ja
Locatie: Woerden
Uren per week: minimaal 36 – 40 uur
Uurtarief (per uur, all-in, ex BTW): Zo scherp mogelijk
Datum geplande intakegesprek: 15-07-2016
Sluitingsdatum van uw aanbieding: 07-07-2016 aanleveren voor 17:00 uur.
Nominatiedatum Opdrachtgever: 08-07-2016
Branche/Klant: Overheid

Regio
Nederland – Utrecht

Startdatum
01-07-2016

Duur
12 maanden

Referentienr.
10161142

[ad_2]

Source link

Comments are closed.