Projectleider/Nederland – Zuid-Holland
[ad_1]
Functie
Projectleider
Expertise
Werkzaamheden
Senior projectleider
TAAK:
Omschrijving taak:
· Geeft leiding aan het project van aanbestedingsstrategie tm gegund contract
· Werkt samen met en rapporteert aan de stuurgroep
· Levert met een team van experts de aanbestedingsstrategie voor de EU-aanbesteding van de applicatiemantel
· Stelt plan van aanpak op incl. planning voor de aanbesteding van de applicatiemantel
· Legt planning en cruciale besluiten voor aan de stuurgroep
· Signaleert veranderingen in de BZ-organisatie tgv. gemaakte aanbestedingskeuzes
WERKOMGEVING:
Bij BZ zijn wereldwijd circa 5000 medewerkers werkzaam op vertegenwoordigingen in ca. 130 landen. Deze vertegenwoordigingen zijn verbonden in één wereldwijde ICT-infrastructuur bestaande uit diverse informatiesystemen, netwerken en communicatiemiddelen.
Binnen BZ zijn een groot aantal IV-taken gebundeld in de Informatievoorzieningscluster van de Directie Bedrijfsvoering (DBV/IV). DBV/IV regisseert oa. de relatie tussen klanten/opdrachtgevers en leveranciers, met als doel de primaire processen van BZ optimaal te ondersteunen en de medewerkers van BZ zo flexibel mogelijk te laten werken met een eigentijdse, veilige en betrouwbare digitale werkomgeving.
Het beheer en onderhoud van de ICT-omgeving (applicaties en techniek) van het Ministerie van Buitenlandse Zaken (BZ) is uitbesteed aan diverse leveranciers, zowel commerciële marktpartijen als overheidsinstellingen. De DBV/IV-organisatie is verantwoordelijk voor strategische regievoering en ondersteuning van de CIO bij het uitvoeren van zijn (inter)departementale taken op bestuursniveau alsmede voor tactische regievoering (vraag van projectleiders en directeuren/ aanbod van SSC’s en andere externe leveranciers) en operationeel niveau (vraag van verschillende gebruikersgroepen en aanbod van specifieke diensten door derden).
Het project zet een aanbesteding in de markt voor de zogenaamde applicatiemantel. Deze vormt de basis voor de dienstverlening (ontwikkeling en beheer) voor alle applicaties voor het ministerie exclusief de dienstverlening op ERP en consulair vlak.
HARDE EISEN:
· Academisch /HBO werk- en denkniveau, of een vergelijkbare combinatie van kennis en ervaring,
· Je hebt aantoonbaar ruime kennis van en ervaring met projectmanagement in een complexe omgeving (vaktechnisch of beleidsmatig, grootschalig, groot aantal partijen, tegengestelde belangen, verwachtingenmanagement)
· Je hebt aantoonbare ervaring met het leiden van Europese aanbestedingen
· Je bent in staat om partijen met tegengestelde belangen op één lijn te brengen met een aanvaardbaar en te behalen resultaat voor ogen binnen tijd en budget.
· Je bent in staat tijdig risico’s te onderkennen en te managen,
· Je hebt een brede kennis en ervaring op het IT-domein van applicaties.
· Je beschikt bij voorkeur over PRINCE2 Practitioner (of vergelijkbare methode), MSP en Management of Risk (is een pré).
COMPETENTIES:
· Analytisch denkvermogen;
· Resultaatgerichtheid;
· Strategisch inzicht;
· Overtuigingskracht;
· Constructief kritische houding;
· Uitstekende mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden;
· Teamspeler
· Plannen en organiseren
Bijzonderheden
Bij het uitvoeren van deze opdracht is VOG verplicht: Ja
Duur: 6 maanden
Startdatum: ZSM
Optie op verlenging: Ja
Locatie: Den Haag
Uren per week: 40 uur
Uurtarief (per uur, all-in, ex BTW): Zo scherp mogelijk
Datum geplande intakegesprek: 06-06-2016, tussen 12:00 – 15:00 uur.
Sluitingsdatum van uw aanbieding: 30-05-2016 aanleveren voor 12:00 uur.
Nominatiedatum Opdrachtgever: 31-05-2016, 12:00 uur.
Branche/Klant: Overheid/Ministerie van Buitenlandse Zaken
Regio
Nederland – Zuid-Holland
Startdatum
ZSM
Duur
6 maanden
Referentienr.
10160866
[ad_2]
Source link