Procesmanager software development
[ad_1]
Voor het project “Kwaliteitsverbetering werkproces Software Development” zoeken wij een procesmanager voor een inzet van 16 uur per week.
Werkbeschrijving:
- Het uitwerken, in kennisbank en productbeschrijvingen, van het werkproces ID (ontwikkelproces) volgens de richtlijnen van procesarchitectuur, o.a:
◦BPM(N)
◦Swimminglanes
◦RACI
◦Beschrijving per procesblok
- Helpen bij de ontwikkeling van communicatie voor op o.a. Kennisbank Digitale Werkomgeving / reference card, e.d.
- Het inrichten van procesmonitoring, rapportage en control
Het profiel
- Je hebt minimaal 3-5 jaar relevante werkervaring met procesontwerp en optimalisatie
- Je hebt ervaring met verandertrajecten;
- Je hebt aantoonbare ervaring met software development methodieken en methoden voor procesverbetering (bijv. CMMi, Six Sigma);
- Je hebt ervaring opgedaan binnen grote organisaties (1000+ medewerkers) met een groot ICT component;
- Je hebt kennis van het gehele ICT-proces evenals bedrijfsprocessen en verandermanagement;
- Je hebt ervaring met organisatiegerichte analysemethoden en -technieken en ontwerpmethoden en -technieken;
- Je beschikt over een uitstekende beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift.
Het aanbod
Deze opdracht heeft als startdatum: zo spoedig mogelijk
Duur van de opdracht: 3 maanden met de optie tot verlenging
Aantal uur: 16 per week (gemiddeld)
[ad_2]
Source link
Comments are closed.