Mijn persoonlijke interesses

Linux-Fanaat-(OpenStack)-Hilversum

Home »  Aanvragen »  ICTdienstenonline »  Linux-Fanaat-(OpenStack)-Hilversum

Linux-Fanaat-(OpenStack)-Hilversum

On februari 29, 2016, Posted by , In ICTdienstenonline, By , With Reacties uitgeschakeld voor Linux-Fanaat-(OpenStack)-Hilversum

[ad_1]

Verschillende klantomgevingen, doorgroeien in OpenStack en werken in een hecht en gespecialiseerd team?


Jij als Linux Engineer krijgt deze kans bij een specialistische dienstverlener waarbij jouw service naar de klant, persoonlijke groei en ook goed samenwerken centraal staat.


Ben jij deze Linux fanaat die toe is aan een nieuwe stap en zich nog verder wil specialiseren? Lees dan snel verder…

Als doorgewinterd Linux Fanaat zal je gaan werken voor verschillende klanten waarbij je bezig bent met het beheren, inrichten en optimaliseren van hun datacenters.


Als Fanaat ga jij je steeds meer richten op OpenStack oplossingen en bent een goede sparringpartner voor klanten en jouw collega’s. Je werkt veel in teamverband, maar soms kan het zijn dat je alleen verantwoordelijk bent voor de opdrachtgever. Je houdt hierbij wel close contact met je collega’s voor het delen van kennis en ziet hen ook op de maandelijkse bier en pizza avond.


Naast het optimaliseren en beheren van de cloudomgevingen ben je ook in staat om een adviesrapport en documentatie te schrijven. Je hebt geen 09:00 tot 17:00 mentaliteit en bent vanwege de 24/7 beschikbaarheid van het team flexibel inzetbaar.

Als Linux engineer heb je de volgende certificieringen en diploma’s:



  • Linux ontwerp en beheer zoals: RHCE, RHCA, LP1+2 of RHCSA
  • ICT beheerprocessen zoals: ITIL, Devops. KanBan
  • Projectaanpakken zoals Prince2, Scrum, Agile

Hiernaast heb je de volgende kennis en ervaring:



  • Red Hat Enterprise Linux omgevingen (minimaal 5 jaar)
  • Consultancy of detachering (minimaal 3 jaar)
  • Geautomatiseerde deployment tooling zoals Puppet
  • Hypervisors zoals RHEV, KVM, Citrix Xen, VMWare, HyperV
  • Applicatie virtualisatie zoals Docker, LXD, LXC
  • Open source middle-ware en databases zoals PostgreSQL, Elasticsearch, MySQL
  • Ontwikkel-/scriptingtalen zoals Ruby, Python, Bash
  • Het bijhouden van relevante technische (open source) ontwikkelingen

    Ervaring met OpenStack of andere cloudoplossingen is natuurlijk een pré

Consultant name: Tijmen van der Steenhoven
Consultant phone: +31651490494
Consultant e-mail: t.van.der.steenhoven@independentrecruiters.nl

[ad_2]

Source link

Comments are closed.