Mijn persoonlijke interesses

Functioneel Beheerder

Home »  Aanvragen »  Harvey Nash »  Functioneel Beheerder

Functioneel Beheerder

On augustus 7, 2017, Posted by , In Harvey Nash, By ,,,,,,, , With Reacties uitgeschakeld voor Functioneel Beheerder

[ad_1]

Voor onze opdrachtgever in Amsterdam is Harvey Nash op zoek naar een

Functioneel Beheerder

Startdatum: 28 juli 2017

Duur: 6 maanden met optie tot verlengen

Uren: 32-40

Werkervaring: 3-5 jaar

Opleidingsniveau: HBO

De Functioneel Beheerder heeft meerdere jaren ervaring met UNIT4 Financials (CODA). Kennis van Crescendo is een pré. De Functioneel Beheerder kan de inrichting van de applicatie beoordelen en uitvoeren wanneer nodig, kent de betaal- en aanmaanprocessen van de applicatie CODA goed.

Doel van de opdracht

Als Functional Engineer wordt proactief kennis en vaardigheden ingezet om incidenten op de geautomatiseerde dienstverlening te voorkomen.

Verantwoordelijk voor het optimaal ondersteunen van business proces door verzorgen en organiseren van randvoorwaarden, kaders, richtlijnen en activiteiten.

Uitgangspunt: centraal binnen support waar er een generiek proces gevolgd wordt (autorisatie bijvoorbeeld) en/of standaardisatie over ketens heen aan de orde is (bijvoorbeeld koersinvoer), decentraal in feature teams daar waar specifieke functionele kennis/competentie óf informatie uit systemen/keten benodigd is.

Vereiste werkzaamheden:

* Plant en voert taken uit om de divisie compliant te laten zijn en te blijven. B.v. taken op gebied van autorisatiebeheer en een adequate en actuele autorisatie proces, realiseren SOX/Solvency II IT GC Controls,

etc.

* Ervaring met Agile

* Contacten met zowel interne als externe accountant/auditor over audits en Controls t.a.v. systemen en functionaliteiten. Proactief en Ondersteunend aan Non-financial risk

* Automatiseert repeterende werkzaamheden daar waar efficiency behaald

kan worden, Gebruikersondersteuning

* Fungeert als aanspreekpunt voor de gebruikers/klanten (evt. eindklanten onder strikte voorwaarden)

* Begeleidt incident (resolving) en in/doorvoering van changes

(inhoudelijk/uitvoering belegd bij feature teamwaar FB competentie ook geborgd is)

* Communicatie over incident/probleem en change management verloopt via de FB competentie met/naar zowel Business als in/externe ICT leverancier. Met als doel borgen en realiseren van gemaakte afspraken.

* Kan specifieke rol hebben in deployment procesVoorspelbaarheid en stabiliteit

* Geeft concrete input tijdens refinements. Identificeert impediment* welke een risico zijn voor teamresultaat of stabiliteit en pakt impediment op. Voelt zich verantwoordelijk voor de ‘;run’(stabiliteit, continuïteit) van de verantwoordelijke keten. Toont nadrukkelijk ownership van de gehele Business keten en stelt hierbij de klantverwachting centraal.

Specifieke rol FB-er in feature team:

* Borgt operationeel resultaat van een Business(keten), generiek/standaard proces, legt werkwijze en resultaat verwachtingen vast in getoetste actuele beschrijvingen daar waar noodzakelijk voor toekomstig beheer

* Is breder inzetbaar binnen feature team en/of generiek/ standaard proces/

* Brengt (specifieke) FB competentie en/of divisie kennis mee/in proces en/of activiteit

* Draagt bij en voelt zich verantwoordelijk voor sustainable beheer, automatiseert daar waar efficiency haalbaar is

Monitoring

* Borgt inhoudelijke resultaten van (keten)monitoring, acteert passend naar actuele monitoring resultaten

* Toezien dat de beheerafspraken worden toegepast en worden nageleefd

* Begrijpt uitdagingen die andere expertises hebben en hoe verschillende expertises het beste samen kunnen werken. Is op de hoogte wat CI/CD*

* Is operationeel bewust van security en compliance richtlijnen en toetst dit operationeel in de praktijk binnen de divisie. Voert op basis van resultaat passende activiteiten toe in afstemming met compliance en security

Bevoegdheden

* Binnen ICT beleid en uitgangspunten

* Volgens vaste richtlijnen en procedures

* Handelingsvrijheid binnen kaders van meer senior functional engineers of

engineering manager

[ad_2]

Source link

Comments are closed.