Mijn persoonlijke interesses

Engineer/Nederland – Utrecht

Home »  Aanvragen »  IT-Staffing »  Engineer/Nederland – Utrecht

Engineer/Nederland – Utrecht

On mei 13, 2016, Posted by , In IT-Staffing, By , , With Reacties uitgeschakeld voor Engineer/Nederland – Utrecht

[ad_1]

Functie
Engineer

Expertise

Werkzaamheden
Serverside-Engineer

Opdracht omschrijving:
De Informatievoorziening (IV) van onze eindklant is aan sterke verandering onderhevig. Het huidige applicatielandschap wordt gesaneerd en nieuwe ICT systemen en de daaronder liggende processen worden vervangen, aangepast of verbeterd.

Het cluster OPP houdt zich bezig met de vernieuwing van de informatievoorziening voor het operationeel proces, waarmee een robuuste informatievoorziening en uitfasering van de huidige ‘oude’ informatiesystemen wordt bereikt.

Er wordt gewerkt met agile/SCRUM (en waterval waar nodig). Er wordt gewerkt in een dynamische context met veel nieuwe elementen, waardoor een flexibele opstelling, leergierige houding en doorzettersmentaliteit onmisbare persoonskenmerken zijn.

De software van OPP is complex en wordt de komende periode nog (sterk) uitgebreid. Het ontsluiten van externe systemen (andere politiesystemen en van ketenpartijen) gaat altijd door middel van de Oracle Service Bus. De Serverside-engineer ontwerpt en realiseert oplossingen op dit gebied en bouwt mee aan de J2EE (web)applicaties.

Doelstelling:
De Informatievoorziening (IV) van de klant is aan sterke verandering onderhevig. Het huidige applicatielandschap wordt gesaneerd en nieuwe ICT systemen en de daaronder liggende processen worden vervangen, aangepast of verbeterd.

Verantwoordelijkheden:
De Serverside-engineer ontwerpt en realiseert oplossingen op het gebied van de Oracle Service Bus en J2EE (web)applicaties.

Vakmatige taken:
Ontwerpen en realiseren van oplossingen voor het ontsluiten van externe systemen en van ketenpartijen door middel van de Oracle Service Bus en het ontwikkelen van J2EE (web)applicaties.

Contacten:
Inhoudelijk overleg (daily stand-up), sprintplanning en retrospective met andere leden van het scrum-team.

Opleiding:
– Minimaal HBO afgeronde en erkende opleiding.

Werkervaring:
– Kennis en kunde van test-driven-development (TDD), meer specifiek.
– De achtergrond kennen wat TDD is en het kunnen toepassen.
– JUnit om unit-testen in te schrijven.
– Kennis van het Agile Manifesto en deze weten toe te passen in je werk.
– Kennis en kunde van de Oracle Service Bus.
– Kennis en kunde van Semantic Web technologies (grafen, triples Sparql, RDF).
– Kennis en kunde van XML, SOAP, WS-Security, WSDL en REST.
– Kennis en kunde van SOA design principles.
– Kennis en kunde van Weblogic en WLST.
– Kennis en kunde van Javascript, Angular JS, Karma.
– Kennis en kunde van Jenkins, Apache Maven, Continuous Integration en continuous Deployment.
– Kennis en kunde van Subversion.
– Kennis en kunde van Linux.
– Kennis en kunde van J2EE.
– Kennis en kunde van SQL.

Competenties:
Flexibele opstelling, leergierige houding en doorzettersmentaliteit en zeer goede communicatieve vaardigheden zijn onmisbare persoonskenmerken.

Interview datum toelichting:
Uiterlijk 30 mei krijgt u bericht of dat u in aanmerking komt voor een gesprek.

Knockout Criteria:
1) Aantoonbare opgedane kennis van AngularJS en Karma. Dit moet duidelijk blijken uit en benoemd zijn in het CV van de kandidaat.
Dit criterium zal worden getoetst tijdens het interview.
Gewicht 30%

2) Aantoonbare opgedane kennis van Javascript. Dit moet duidelijk blijken uit en benoemd zijn in het CV van de kandidaat.
Dit criterium zal worden getoetst tijdens het interview.
Gewicht 30%

3)Aantoonbare opgedane kennis van Jenkins, Apache Maven, Continuous Integration en Continuous Deployment. Dit moet duidelijk blijken uit en benoemd zijn in het CV van de kandidaat.
Puntverdeling
Bij 1 van de 4: 1/5
Bij 2 van de 4: 2/5
Bij meer dan 2::5/5
Dit criterium zal worden getoetst tijdens het interview.
Gewicht 20%

4) Aantoonbare opgedane (werk)ervaring van Agile werken en/of testdriven development en/of modelmatig ontwikkelen. Dit moet duidelijk blijken uit en benoemd zijn in het CV van de kandidaat.
Dit criterium zal worden getoetst tijdens het interview.
Gewicht 10%

5) HBO denk- en werkniveau. Een verificatie van dit criterium zal in de interview fase plaatsvinden.
Gewicht 10%

Bijzonderheden
Bij het uitvoeren van deze opdracht is VOG verplicht: Ja, screening verklaring van geen bezwaar.
Duur: 4 maanden
Startdatum: 01-08-2016
Optie op verlenging: Ja
Locatie: Utrecht
Uren per week: 36 uur
Uurtarief (per uur, all-in, ex BTW): Zo scherp mogelijk
Datum geplande intakegesprek: 31-05-2016
Sluitingsdatum van uw aanbieding: 26-05-2016 aanleveren voor 10:00 uur.
Nominatiedatum Opdrachtgever: 27-05-2016, 10:00 uur.
Branche/Klant: Overheid

Regio
Nederland – Utrecht

Startdatum
01-08-2016

Duur
4 maanden

Referentienr.
10160806

[ad_2]

Source link

Comments are closed.