Mijn persoonlijke interesses

Architect/Nederland – Drenthe

Home »  Aanvragen »  IT-Staffing »  Architect/Nederland – Drenthe

Architect/Nederland – Drenthe

On april 1, 2016, Posted by , In IT-Staffing, By ,,, , With Reacties uitgeschakeld voor Architect/Nederland – Drenthe

[ad_1]

Functie
Architect

Expertise

Werkzaamheden
Architect

Achtergrondinformatie:
Binnen de Directie Infrastructuur bestaat het team Technology Office uit Enterprise Architecten, Productmanagers en ICT-specialisten. De enterprise-architecten opereren op tactisch en strategisch niveau om DICTU de kaders, (technische architectuur)bouwblokken en richtlijnen te geven haar uitvoerende werk te doen.

Binnen het Technology Office zijn twee enterprise-architecten werkzaam. Standplaats van het team is Den Haag.

Verbijzondering werkzaamheden:
De architect zal voor tenminste 50% werken voor het DICTU-Cloud project om samenhang te brengen tussen de applicaties die ondertussen of binnenkort worden opgeleverd in de Cloud-omgeving. Daarnaast heeft de architect als opdracht om inzicht geven in en adviseren hoe om te gaan met applicaties die al zijn opgeleverd maar afwijken van de referentiearchitectuur. Zowel architectuurplaten, componenten beschreven in bouwblokken als beleidsnotities zijn op te leveren resultaten.

Verbijzondering kennis en vaardigheden:
Vereist:
Zeer recente en actuele kennis en ervaring met infrastructuur in de breedte, maar in het bijzonder met Cloudomgevingen binnen de Rijksoverheid.
Kennis van Cloud Computing principes (NIST Definities), Cloud Service modellen en Cloud Management oplossingen.
Aantoonbare kennis en ervaring met Rijksoverheidsarchitecturen en Rijks informatiebeveiliginsrichtlijnen en principes.
Meerdere jaren ervaring in de rol van applicatie-enterprise architect, met kennis van infrastructuurtechnieken.

Gewenst:
Specifieke kennis en ervaring van/met meerdere van de volgende producten: CISCO ACI/APIC, FLEXPOD, Exadata, BMC CLM (Cloud Lifecycle Mgt).

Verbijzondering competenties:
Teamspeler
Uitstekende mondelinge en schriftelijke communicatieve vaardigheden
Sterk analytisch vermogen
Pragmatische instelling
Onderhandelingsvaardigheden

Overige eisen:
Ervaring binnen grote organisaties waar ICT ondersteuning essentieel is in het primaire proces (finance, telecom, olie, rijksoverheid etc).
Bereid om, indien de opdracht dit verlangd, een enkele dag in de week op een andere locatie van DICTU te werken.

Bijzonderheden
Bij het uitvoeren van deze opdracht is VOG verplicht: Ja
Duur: 4,5 maand
Startdatum: ZSM
Optie op verlenging: Ja
Locatie: Assen
Uren per week: 36 uur
Uurtarief (per uur, all-in, ex BTW): Maximaal € 88,00
Datum geplande intakegesprek: nntb
Sluitingsdatum van uw aanbieding: 05-04-2016, 17:00 uur.
Nominatiedatum Opdrachtgever: 06-04-2016
Branche/Klant: Overheid/Ministerie van Economische Zaken

Regio
Nederland – Drenthe

Startdatum
ZSM

Duur
4,5 maanden

Referentienr.
10160618

[ad_2]

Source link

Comments are closed.