Architect, Integratie Consultant/Bpm, Eai, Soa/Nederland – Noord-Brabant
[ad_1]
Functie
Architect, Integratie Consultant
Expertise
Bpm, Eai, Soa
Werkzaamheden
Integratie Architect (deta-vast)
Start: zo snel mogelijk
Einddatum: het betreft een deta vast constructie (de kandidaat komt in vaste dienst bij de eindklant)
Locatie: Den Bosch
Salarisschaal: 16 (op basis van een 38 urige rwerkweek)
Functieomschrijving:
Het bedrijfsonderdeel ICT van de klant is verantwoordelijk voor het inrichten en onderhouden van een effectieve en efficiënte informatievoorziening. Binnen de afdeling BasisVoorzieningen (BAVO) is het team ICT Vernieuwing verantwoordelijk voor de realisatie van alle wijzigingen op en vernieuwingen aan de generieke ICT diensteverlening.
Ontwikkelingen binnen ICT
De ambitie ‘verrassend goed voor de klanten’ vertaalt zich voor ICT naar ketenintegratie. Om procesketens maximaal te ondersteunen wordt er binnen de afdeling ICT veel energie gestoken in het professionaliseren van de architectuurgebieden Integratie en BPM (businessprocesmanagement). Zo richten wij ons de komende jaren steeds meer op een
servicegerichte architectuur met de focus op standaardisatie en uniformering van integratieservices om zo een meer flexibel en ketengericht applicatielandschap te realiseren.
Als Integratie Architect ben je verantwoordelijk voor het ontwikkelen, onderhouden, toepassen en bewaken van de integratie architecturen en standaarden, met het achterliggend doel het verder optimaliseren van de bedrijfsketenprocessen voor ogen.
Je maakt deel uit van een multidisciplinair team dat invulling geeft aan de vernieuwing van de informatievoorziening. Hierbij werk je ICT integratievraagstukken verder uit tot op het niveau dat de integratie service fabriek in staat is de beoogde oplossing te realiseren. In dit kader ben je mede verantwoordelijk voor ontwikkelen van integratiebeleid en -standaarden en maak je deel uit van de IDA (Integratie & Data Autoriteit). Ook ben je verantwoordelijk voor het afstemmen van het software integratie architectuur domein met de andere (IT/Informatie/Enterprise) architectuurdomeinen binnen de klant.
Je ondersteunt de organisatie bij het verkrijgen van optimale adviezen en volgt nauwlettend marktontwikkelingen met betrekking tot methodieken, standaarden en richtlijnen. Je fungeert als cruciaal kennispunt met betrekking tot integratiearchitecturen en zorgt ervoor dat integratietrajecten maximaal aansluiten op onze beleid- en architectuurprincipes.
Functie-eisen
Je hebt een academische opleiding afgerond en minimaal 7 jaar ervaring in een soortgelijke functie.
Uiteraard is je kennis up to date en je kent de standaarden, methodieken en principes op het gebied van ICT-integratiearchitectuur zoals EAI/SOA/BPM.
Je hebt daarnaast ervaring met het ontwikkelen en toepassen hiervan en het opstellen van beleidsnotities met betrekking tot integratievraag-stukken horen tot je vakgebied.
Kennis van de binnen de energiesector gangbare bedrijfsprocessen in relatie tot de informatiearchitectuur is hierbij een pre evenals ervaring met Agile/Scrum.
Je bent communicatief zeer sterk en bent assertief.
Jouw visie weet je door middel van overtuigingskracht uit te dragen en je bent in staat om constructief samen te werken in structurele en ad hoc samenwerkingsverbanden en multidisciplinaire teams.
Interesse? Reageer dan voor 18 maart 2016 met je recente CV, motivatie (toegespitst op de aanvraag), beschikbaarheid en je bruto maandloon (salarisschaal 16).
Bijzonderheden
LET OP; Dit betreft een deta vast constructie waarbij het uitgangspunt is dat de kandidaat
bijvoorbeeld na een half jaar of een jaar bij de klant in dienst komen.
Regio
Nederland – Noord-Brabant
Startdatum
15-03-2016
Duur
12+ maanden
Referentienr.
30160337
[ad_2]
Source link