Specialist MS SharePoint / SQL
[ad_1]
Specialist MS SharePoint / SQL
Organisatie:
DICTU levert ICT en digitale diensten voor EZ en een aantal andere ministeries. Ze zet haar kennis en ervaring in om de beleids- en organisatie doelen van haar opdracht gevers optimaal te ondersteunen. Daarbij speelt ze in op de nieuwste technologische ontwikkelingen, zoals de Cloud. Ook borgt ze een hoogwaardige beveiliging van de gegevens die ze technisch beheert en bewaart.
Meer informatie vindt u op https://www.dictu.nl
Achtergrondopdracht:
Het Team Projecten Cloud van de divisie Infrastructuur is verantwoordelijk voor alle Infrastructuur projecten.
De projecten bestaan uit een mix van projecten ten behoeve van onze opdrachtgevers en interne projecten tbv de verandering/vernieuwing van onze infrastructuur.
Het team projecten bestaat uit een combinatie van projectleiders, solution architecten en ict-experts. Het team Projecten is werkzaam in Den Haag en Assen.
Het team bestaat uit zo’n 100 medewerkers, gelijkmatig verdeeld over beide vestigingen. Als ICT medewerker Infra Projecten voer je zeer diverse projecttaken uit, zowel voor externe als interne klanten, waarbij diepgaande technische kennis, van het gevraagde vakgebied en goede contactuele eigenschappen van grote waarde zijn. Je fungeert als vraagbaak voor je collega’s en bent constant bezig om te verbeteren.
Opdrachtbeschrijving:
Een belangrijk lopend programma is Cloudwerkplek (CW). De creatie en oplevering van een moderne werkplekomgeving in de DICTU Cloud. Dit programma heeft een OT/A/P omgeving opgeleverd en is bezig met verfijning en doorontwikkeling om klaar te zijn om in de komende periode een aantal pilots te starten. Met als doel de eerste eindgebruiker te kunnen migreren van de klassiek werkplek naar de Cloudwerkplek. Een transitieprogramma, voor klanten die gebruik gaan maken van de cloud-werkomgeving, is hierin mede bepalend.
We zoeken een ervaren specialist MS Sharepoint en SQL AlwaysOn, m.n. met beschikbaarheid in meerdere datacenters (TCN en ODC). Hierbij wordt de Baseline Informatiebeveiliging Rijksdienst (BIR) meegenomen. Daarnaast werkt de specialist aan het site provisioning framework om er voor te zorgen dat voor gebruikers hun OneDrive en project sites correct aangemaakt worden. Tot slot is de overdracht aan de beheerders van kennis en kunde belangrijk om er voor te zorgen dat deze het platform op een zo’n kunnen beheren naar de maatstaven van de SLA zodoende dat de gebruikers hun OneDrive correct geleverd krijgen op hun VDI.
Eisen:
– 1 jaar HBO Werk en denkniveau
– 5 jaar Grondige kennis van de Nederlandse taal en beheersing van de Engelse taal
– 5 jaar Relevante werkervaring binnen ICT
– 5 jaar Ervaring binnen overheid
– Kandidaat heeft 2 jaar ervaring met Clouddiensten
– 4 jaar ervaring als Senior ICT expert op het gebied van MS Sharepoint en Office 365
– 2 jaar ervaring als Senior ICT expert op het gebied van ADFS
– 2 jaar SQL AlwaysOn ervaring
– Kennis van Systeemontwikkeling
– Certificaat MSCE WINDOWS SERVER 2012
Competenties:
– Testervaring
Wensen:
– Kennis en certificaat van IPMA-D
– Kennis en certificaat SCRUM Master
– Bereidheid om buiten kantoortijden te werken, i.v.m. voornamelijk uitvoering van de migraties. (geen 9 tot 17 mentaliteit)
– Per direct beschikbaar
Let op! CV mag maximaal maar 5 pagina’s lang zijn.
Plaats van uitvoering: Ministerie van Economische Zaken te Den Haag.
Bij het uitvoeren van deze opdracht is VOG verplicht: Ja.
Startdatum: 01-09-2017.
Projectduur: Initieel 30-11-2017, Optie op verlenging: Ja.
Aantal uren per week: 36 uur per week.
All-in uurtarief (inclusief reis-, verblijfs- en parkeerkosten, excl. BTW): Zo scherp mogelijk.
Datum geplande intakegesprek: Nader te bepalen.
Sluitingsdatum van deze aanvraag: 29-08-2017 aanleveren voor 17:00 uur.
[ad_2]
Source link