Mijn persoonlijke interesses

Wintelspecialist

Home »  Aanvragen »  Harvey Nash »  Wintelspecialist

Wintelspecialist

On juni 25, 2016, Posted by , In Harvey Nash, By ,, , With Reacties uitgeschakeld voor Wintelspecialist

[ad_1]

Voor een directe eindklant in Groningen is Harvey Nash op zoek naar een

Wintelspecialist

Start: 13 juni 2016

Einde: 31 december 2016 (optie op verlenging)

Uren per week: fulltime, 40 uur per week

Intakes gepland: vrijdag 10 juli 09:30 – 12:00 uur, kandidaten dienen in die periode beschikbaar te zijn.

Inleiding afdeling en/of project:

Afdeling ISH (hosting) is verantwoordelijk voor de infrastructuur van datacenterdiensten waarmee de ICT Competence Centers meer dan tachtig applicatiediensten leveren aan opdrachtgever en haar stakeholders.

Afdeling ISH is onderverdeeld in 3 teams:

1) Wintel team;

2) Coreinfra team;

3) SystemCenter team;

Voor ons Wintel team zijn we op zoek naar een nieuwe medior medewerker. Het Wintel team is verantwoordelijk voor het goed functioneren van de gehele BackEnd omgeving (>900 servers). Deze omgeving maakt met name gebruik van Microsoft producten en is grotendeels gevirtualiseerd met Hyper-V als Hypervisor. Beschikbaarheid, betrouwbaarheid en flexibiliteit van onze diensten zijn de sleutelwoorden voor het team.

De taak omvat:

Je werkzaamheden bestaan uit het uitvoeren van het dagelijks beheer, het oplossen van (dreigende) verstoringen en het afhandelen van changes teneinde de continuïteit van de ICT omgeving, zowel op de korte als de lange termijn, zeker te stellen. Een brede kennis van de Microsoft productsuite is een vereiste (MSCE certificering). Ook analytisch kunnen denken en een hoog probleemoplossend vermogen is voor deze functie een vereiste. Primaire aandachtsgebieden zijn Active Directory Federation Services en Office365 (inc Skype). Secundaire aandachtgebieden zijn Exchange, Active Directory Certificate Services, Distributed File System, Cyberark (identity management) en File/Print services.

Als Wintel specialist maak je ook deel uit van een wachtdienst. Dit betekent dat je op maximaal één uur reistijd van het hoofdkantoor kunt wonen.

Functie-eisen voor deze vacature:

– HBO ICT werk- en denkniveau

– ITILv3 gecertificeerd (foundation)

– MCSE gecertificeerd

– Een goede en brede algemene kennis op Microsoft gebied met producten als: Windows Server, Cluster Services, Office365 (Skype), Exchange 2010/2016, Active Directory Federation Services, Active Directory Certificate Services, PKI, Cyberark Identity Management

– Stressbestendig

– Resultaatgericht

– Organisatievermogen

– Flexibiliteit

Functiewensen voor deze vacature:

Ervaring met beheer tools (* .a. SCOM, SCVMM, SCCM) en scripting (powershell, orchestrator) is een grote pré.

Aanbiedingen mét CV en onder vermelding van tarief (all-in, exclusief BTW), dienen uiterlijk 7 juni in ons bezit te zijn.

[ad_2]

Source link

Comments are closed.