Mijn persoonlijke interesses

Projectleider SAP PM en ASP

Home »  Aanvragen »  Harvey Nash »  Projectleider SAP PM en ASP

Projectleider SAP PM en ASP

On maart 30, 2016, Posted by , In Harvey Nash, By ,,,,,, , With Reacties uitgeschakeld voor Projectleider SAP PM en ASP

[ad_1]

Voor een directe eindklant in Groningen zoekt Harvey Nash een

Projectleider conversie SAP PM en ASP

Inzet fulltime vanaf 1 april tot voorlopig 31 december met optie op verlenging

De taak omvat:

Omschrijving projecten:

Opdrachtgever kent een aantal domeinen, waaronder het Asset Service Provider (ASP) domein. Voor dit domein worden vanuit de afdeling IP, ICT projecten uitgevoerd die direct of indirect te maken hebben met leidingbouw en -onderhoud. In dit domein wordt momenteel een omvangrijk en meerjarig SAP PM Herstructurerings project uitgevoerd. Het fundamentele deeltraject binnen dit project betreft Conversie, waarbij SAP PM gegevens moeten worden geconverteerd naar een nieuwe SAP structuur. Dit traject vereist een nauwgezette en gedisciplineerde aansturing. Primair voor dit deeltraject zoekt opdrachtgever een projectleider. Bij aanvang is dit een fulltime opdracht. Na verloop van tijd is het denkbaar dat de projectleider naast deze opdracht diverse andere projecten zal uitvoeren van wisselende omvang en complexiteit. De projecten die het betreft hebben aan de ene kant een sterke technische component en aan de andere kant is communicatie richting eindgebruikers zeer belangrijk voor een succesvolle implementatie. Vaak resulteren projecten in wijzigingen in de dienstverlening met gevolgen voor de lijn/beheer-organisatie, zowel aan ICT als aan Business zijde, welke door de projectleider gemanged moeten worden.

Belangrijkste taken:

– Verantwoordelijk voor de delivery van het deeltraject Conversie binnen het project SAP PM Herstructurering

– Het aansturen van het Conversie team (ca. 10FTE), zowel aan IT- als aan Business zijde.

– Opdrachten omzetten in projectplannen

– Uitvoeren van projectplannen in projecten tot en met de borging van het resultaat in de beheerorganisatie

Algemene functie-eisen:

– Leidinggevende en uitvoerende vaardigheden

– Sociale en communicatieve vaardigheden, weet een team te motiveren

– Kritische, onafhankelijke opstelling, moet als sparringpartner kunnen fungeren

– Get the job done mentaliteit

– Kan omgaan met belangentegenstellingen

– Het dagelijks aansturen en ontwikkelen van de leden van het projectteam, dat verantwoordelijk is voor de conversie van SAP PM en bestaande uit onder meer functioneel consultants, ontwikkelaars en business analisten

– Het bewaken en realiseren van planning, budget, scope en kwaliteit binnen de afgesproken opdracht

– Business-IT alignment

– Het mitigeren van risico’s en het oplossen van issues binnen het team

– Correct en volledig rapporteren en overtuigend communiceren van de resultaten en voortgang van het team aan de overall projectmanager en alle andere stakeholders

– Tenslotte draagt de projectleider ook bij aan de ontwikkeldoelstellingen van de afdeling ICT Projects (IP).

Functie-eisen voor deze vacature:

– Resultaatgerichtheid

– Ervaring met omvangrijke conversie en/of migratie trajecten.

– Kennis van ICT systemen, bij voorkeur SAP omgevingen

– Kunnen omgaan met belangentegenstellingen en het managen van stakeholders. Communicatief sterk en in staat om goede relaties op te bouwen, zowel binnen het project als met de business..

– Het accuraat kunnen toepassen van projectmanagementprincipes, -methodieken en – tools (b.v. Prince 2, Waterval, Agile etc.)

– Prince2 certificering (Practitioner)

– IPMA-C certificering

Functiewensen voor deze vacature:

– Kennis van SAP Plant Maintenance (PM)

– Kennis van specifieke toepassingen, systemen, methoden en technieken binnen de Utility en netwerkbedrijven

– Kennis van Assetmanagement systemen, trends en bijbehorende processen

Aanbiedingen mét CV en onder vermelding van tarief (all-in, exclusief BTW), dienen uiterlijk 6 april om 12:00 uur in ons bezit te zijn

[ad_2]

Source link

Comments are closed.