Infrastructuur Specialist/Nederland – Zuid-Holland
[ad_1]
Functie
Infrastructuur Specialist
Expertise
Werkzaamheden
Specialist werkomgeving infrastructuur
TAKEN EN RESULTAATGEBIEDEN:
De Specialist werkomgeving infrastructuur s verantwoordelijk voor:
In teamverband bouw en denk je mee aan de volgende generatie werkomgevingen en technieken. Waarbij je je eerder opgedane kennis en ervaring deelt met je collega’s om gezamenlijk te komen tot deze nieuwe generatie werkomgevingen.
WERKOMGEVING:
SSC-ICT levert sinds 2009 voor meerdere ministeries de werkplekdienst Digitale Werkomgeving Rijk (DWR). Inmiddels betreft dit zo’n 35.000 werkomgevingen voor acht ministeries, werken we op ruim 50 locaties in Nederland en op 160 posten over de wereld. Gezien de snelle ontwikkelingen in de ICT is het nu tijd om deze dienst verder te ontwikkelen en hiermee onze service te verbeteren. Dit gebeurt onder de noemer ‘DWR Next’.
DWR Next zal virtueel worden aangeboden. Hierbij staat de werkomgeving niet meer lokaal op de desktop, maar centraal in het rekencentrum. Dit maakt het mogelijk dat Rijksambtenaren op ieder apparaat, op iedere plaats en op ieder gewenst tijdstip veilig kunnen werken. In de werkomgeving van het eigen ministerie en in samenwerking met andere rijkscollega’s en externe organisaties. Daarnaast is een virtuele werkplek ook beter en makkelijker te beveiligen.
De ontwikkeling van DWR Next richt zich eerst op het moderniseren van reeds bekende functionaliteiten zoals Office. Deze functionaliteiten komen niet alleen beschikbaar op de werkomgeving, maar ook op mobiele devices, zoals de hybride laptop. Verder worden mobiele devices ontwikkeld met de functionaliteit om papierloos vergaderen te ondersteunen. Hiernaast zal ook het betalen naar gebruik en het self service aanvragen van diensten voor de werkplek worden ingericht.
Vanaf eind 2016 kunnen de eerste ministeries in het verzorgingsgebied van SSC-ICT beschikken over DWR Next. Utrol staat gepland op de Rijnstraat 8 en aansluitend alle andere afnemers van SCC-ICT, huidige en toekomstige.
Het projectteam:
Binnen SSC-ICT wordt er naast de bestaande lijnorganisatie ook veel nieuwe ontwikkelingen opgepakt binnen projecten. Een van deze grote projecten is DWR Next, dit project is onderverdeeld in zes deeltrajecten met elk hun eigen team aan specialisten. De teams zijn Architectuur, Ontwikkeling & Beheer, Functionaliteit, Testen, Implementaties en Applicaties. Hiernaast is er een staf die de projectmanager ondersteunt met functies als projectbeheerser en communicatieadviseur. De specialist werkomgeving Infrastructuur maakt deel uit van Ontwikkeling & Beheer onderdeel VWi van DWR Next.
VEREISTEN VOOR DE FUNCTIE:
· Diepgaande kennis van werkplek concepten en technieken SBC, VDI, MDM, Azure en aantoonbare kennis in grotere implementatie projecten (>2000 users);
· Kennis en ervaring met het implementeren van ontwerpen;
· In staat samen te werken in een teamverband;
· Sterke troubleshooting skills;
· Diepgaande kennis/ervaring van Applicatie Delivery met App-v XenApp 7.6 en SCCM;
· Diepgaande kennis/ervaring van OS Deployment met SCCM/MDT;
· Diepgaande kennis/ervaring van het SCCM platform 2012R2;
· Diepgaande kennis/ervaring van het App-v platform v5;
· Diepgaande kennis/ervaring van AD;
· Diepgaande kennis/ervaring van Windows 10/Server 2016;
· Diepgaande kennis/ervaring van Xendesktop / Xenapp 7.6.
· Citrix Certified voor:
· CCP-V of CCIA;
· CCA-N.
Bijzonderheden
Bij het uitvoeren van deze opdracht is VOG verplicht: Ja
Duur: 6 maanden
Startdatum: ZSM
Optie op verlenging: Ja
Locatie: Den Haag
Uren per week: 40 uur
Uurtarief (per uur, all-in, ex BTW): Zo scherp mogelijk
Datum geplande intakegesprek: 29-03-2016
Sluitingsdatum van uw aanbieding: 23-03-2016 aanleveren voor 13:00 uur.
Nominatiedatum Opdrachtgever: 24-03-2016, 12:00 uur.
Branche/Klant: Overheid/SSC-ICT Haaglanden
Regio
Nederland – Zuid-Holland
Startdatum
ZSM
Duur
6 maanden
Referentienr.
10160561
[ad_2]
Source link