Mijn persoonlijke interesses

Winddesk Operator

Home »  Aanvragen »  Harvey Nash »  Winddesk Operator

Winddesk Operator

On juli 6, 2016, Posted by , In Harvey Nash, By , , With Reacties uitgeschakeld voor Winddesk Operator

[ad_1]

Voor een directe eindklant in Rotterdam is Harvey Nash op zoek naar een Winddesk Operator.

Startdatum: z.s.m.

Duur: minimaal 3 a 4 maanden

Fulltime inzetbaar

Wij zijn op zoek naar een tijdelijke invulling van Winddesk operator.

Let op: kandidaat moet ploegendiensten draaien, eventueel bereid zijn om in de weekenden te werken (hier is nu nog geen sprake van) en de zomerperiode volledig beschikbaar zijn!

Plaats in de organisatie:

Je fungeert als operationeel medewerker in 2-ploegendienst (op ma t/m vrij van 7.00 – 15.00 uur of van 15.00 – 23.00 uur) op de Winddesk van het Bedrijsvoeringscentrum. Je legt hierbij verantwoording af aan de Teamleider BVC.

Doel van de functie:

Het optimaal uitvoeren van bedienings- en controle-werkzaamheden in het Bedrijfsvoeringscentrum. Onze opdrachtgever heeft een groot portfolio aan installaties voor de opwekking, distributie en levering van elektriciteit, warmte, koude, stoom en CO2. Deze installaties worden binnen het bedrijf ontwikkeld, gerealiseerd en/of geëxploiteerd. Na de realisatie worden de installaties op afstand bewaakt, bestuurd en gecontroleerd. Dit wordt gedaan door het Bedrijfsvoeringcentrum.

Het team van het Bedrijfsvoeringscentrum bestaat uit 9 desk operators, een Warmtenet Expert, Operationeel Coördinator en een Teamleider, en ondergaat momenteel een veranderingsproces, waarbij de doelstelling is om de voormalige operationsdesk om te vormen tot een volwaardig Bedrijfsvoeringscentrum.

De winddesk is onderdeel van het bedrijfsvoeringscentrum en beheert door opdrachtgever gerealiseerde windparken, off-shore high voltage stations en grote solar pv installaties in diverse landen.

Belangrijkste resultaatgebieden en bijbehorende kernactiviteiten:

Het zelfstandig op effectieve en efficiënte wijze aansturen, bedienen en bewaken van de windturbines in een semi-continue dienst op afstand. Je fungeert hierbij als spin-in-het-web .

Je reageert actief op storingen en stuurt hierbij diverse onderhoudspartijen aan.

Je hebt te allen tijde overzicht over status van windparken en werkzaamheden.

Je maakt vergunningen aan voor het storing zoeken, en checkt laag en hoog risico vergunningen als de onderhoudsfirma’s zich aanmelden.

Je reageert actief op veel voor komende storingen en koppelt deze terug aan de Site Managers.

Je bent verantwoordelijk voor de Day-ahead en Intraday beschikbaarheidsforecast van de windturbines, en onderhoud hierbij goed contact met de Energy Trade afdeling.

Je bewaakt en analyseert de performance van windturbines en daar waar mogelijk doe je verbetering voorstellen.

Je rapporteert en analyseert (complexe) storingen.

Je bent verantwoordelijk voor de initiatie en coördinatie van het IAP (Incident Afhandeling Plan) van BU Wind tijdens jouw dienst.

Je legt relevante informatie vast t.a.v. uitvoering en voortgang van de werkzaamheden, en maakt gebruik van administratieve systemen.

Je draagt zorg voor een correcte en complete overdracht van de werkzaamheden aan collega’s.

Functie-eisen:

MBO werk- en denkniveau;

Minimaal een afgeronde MBO niveau 3 opleiding Energietechniek, A.O.T., VAPRO-B (of REWIC) of Werktuig-/Scheepsvaartkundige.

Goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal.

Goede kennis en vaardigheid in het gebruik van computersystemen.

Kennis van elektro-technische installaties strekt tot aanbeveling.

Je hebt ervaring in de industriële werk omgeving.

Je hebt een hoog veilgheids-bewustzijn.

Competenties:

Verbinden (je bouwt goede werkrelaties met anderen op en functioneert als een teamwerker)

Expertise (je deelt kennis en expertise met anderen, en je hebt grondige kennis van eigenschappen van eigen producten en diensten)

Kwaliteit gericht (je levert professioneel werk van hoge kwaliteit, en accepteert van jezelf geen werk dat niet aan de normen voldoet)

Ondernemerschap (je kan goed zelfstandig functioneren en pakt met minimale hulp problemen aan)

Systemisch denken (je pakt het werk op en ordelijke en systemische manier aan)

Integriteit( je houdt je zichtbaar aan afspraken met anderen en gaat correct om met vertrouwelijke informatie)

Daadkracht : je neemt maatregelen waar nodig, binnen je verantwoordelijkheden.

Communicatie : Je bent open en duidelijk in je communicatie naar collega’ s en derden.

Wendbaar : je bent flexibel en leergierig.

[ad_2]

Source link

Comments are closed.