Mijn persoonlijke interesses

Specialist/Nederland – Zuid-Holland

Home »  Aanvragen »  IT-Staffing »  Specialist/Nederland – Zuid-Holland

Specialist/Nederland – Zuid-Holland

On april 4, 2016, Posted by , In IT-Staffing, With Reacties uitgeschakeld voor Specialist/Nederland – Zuid-Holland

[ad_1]

Functie
Specialist

Expertise

Werkzaamheden
Bedrijfsinstructeur Meet specialist Schakelcentrum (deta-vast)

Start: zo snel mogelijk
Duur: Det-vast
Locatie: Rotterdam
Uren: 40 per week
Niveua: Medior
Opleiding: MBO+
Bruto: afhankelijk van je ervaring, maximum € 3.970,-

Is jouw specialisme Meetspecialist op LS & HS? Kun je dit zelf ook en kan jij dit overdragen? Lees dan snel verder, want wellicht zijn we op zoek naar jou!

Wat ga je doen
Als Bedrijfsinstructeur met het specialisme Meetspecialist op LS & HS beschik je over de specifieke kennis, ben je in staat deze zelf toe te passen alsook over te dragen aan anderen. Kern van je werkzaamheden is het opleiden van technici in vaardigheden om o.a. storingslocalisatie & bediening van meetapparatuur.

Je bent verantwoordelijk voor
· Je hebt kennis en ruime ervaring in alle diverse aspecten van elektrotechnische metingen en het handhaven van alle bijbehorende handhaving van procedures zoals:
· Het verrichten van metingen conform de daartoe geldende normen en voorschriften (NEN, BEI, VCA, verkeerswet, enz.).
· Daarnaast ben je in staat om alle meettechnische apparatuur te bedienen en ben je in staat om kabels te selecteren.
· Ook ben je in staat in het opstellen van meettechnische rapportages.

Je bent in staat tot Optimalisatie van kennis m.b.t. het vakgebied van de werknemers:
· Dit door het geven van examentrainingen en het verzorgen van montage instructies;
· Het geven van veiligheidsinstructies aan personeelsleden;
· Het verzorgen van cursussen elementaire en/of Schakel & Meettechniek;
· Het realiseren van verbeteringen.

Beoordelen en adviseren m.b.t. opleiding:
· Het opstellen van beoordelingen voor leerlingen op grond van aangeleverde gegevens;
· Het bespreken van de beoordeling met betrokkenen;
· Het adviseren van personeelsleden en leerlingen over de voor hen geschikte vervolgopleiding;
· Het adviseren van leidinggevenden van leerlingen
· Het realiseren van verbeteringen

Wat breng je mee?
· Je bent in het bezit van een WV-aanwijzing;
· Je bezit goede communicatieve- en didactische vaardigheden;
· Je hebt een natuurlijk overwicht, maar je geeft geen leiding;
· Je werk- en denkniveau is MBO+. Je bent tevens in het bezit van een diploma op dit opleidingsniveau;
· Je hebt minimaal 4 – 5 jaar relevante werkervaring;
· Je werkt van nature volgens vastgelegde procedures.
Professionaliteit en een gedreven, resultaatgerichte instelling worden bij ons niet alleen gewaardeerd maar ook beloond.

Geinteresseerd? Reageer dan voor 7 april 12:00 uur met je recente CV, motivatie toegespitst op de aanvraag, minimaal 2 referenties en je bruto maandloon.

Bijzonderheden
Belangrijk is dat de kandidaat ervaring heeft met zowel middenspanning als ook met hoogspanninginstallaties

Regio
Nederland – Zuid-Holland

Startdatum
04-04-2016

Duur
12+ maanden

Referentienr.
30160418

[ad_2]

Source link

Comments are closed.