Mijn persoonlijke interesses

Microsoft-Systeemontwikkelaar-Den-Haag

Home »  Aanvragen »  ICTdienstenonline »  Microsoft-Systeemontwikkelaar-Den-Haag

Microsoft-Systeemontwikkelaar-Den-Haag

On april 15, 2016, Posted by , In ICTdienstenonline, By , With Reacties uitgeschakeld voor Microsoft-Systeemontwikkelaar-Den-Haag

[ad_1]

Op zoek naar een Microsoft Systeemontwikkelaar die nieuwe beheertools ontwikkelt voor een innovatieve data provider in Den Haag!


Als Systeemontwikkelaar denk je mee over nieuwe beheer tools die je zal bouwen in C++. Ook zal je verantwoordelijk zijn voor het verder uitbouwen van bestaande tools.


Ben jij deze innovatieve ontwikkelaar die de beheertools van deze organisatie naar een hoger plan tilt? Lees dan snel verder..

Als ontwikkelaar realiseer jij samen met jouw collega’s complexe maatwerksystemen voor bedrijfskritische processen.

Als specialist houd jij je bezig met het bedenken en uitvoeren van migratiestrategieën en ontwikkel je de tooling voor de daadwerkelijke migratieprojecten. Je werkt samen met architecten en infraspecialisten om nieuwe infrastructuurbeheertools te bedenken, te bouwen en te onderhouden. Uiteraard help je actief mee aan het regulier onderhoud van en bij het oplossen van incidenten mbt de infrastructuur. Ook buiten kantoortijd.

Als Systeem ontwikkelaar beschik je over het volgende:



  • HBO werk- en denk niveau
  • ITIL Foundation+ proces kennis
  • 3 jaar aantoonbare ervaring als Windows systeemontwikkelaar
  • Ruime kennis van en programmeerervaring met C/C++
  • Diepgaande kennis van en ervaring met de Windows internals, m.n. de Win32 API’s.
  • Kennis en ervaring met SCRUM/Kanban en/of MS Team Foundation Server

Consultant name: Tijmen van der Steenhoven
Consultant phone: +31651490494
Consultant e-mail: t.van.der.steenhoven@independentrecruiters.nl

[ad_2]

Source link

Comments are closed.