Java Developer
[ad_1]
Voor onze directe eindklant in Apeldoorn is Harvey Nash op zoek naar een Java Developer.
Startdatum: 12 november 2018
Duur: 6 maanden met optie tot verlenging
Inzet: 36 uur per week
Voor één van de scrumteams is de klant op zoek naar een enthousiaste senior Java bouwer.
De scrumteams houden zich bezig met boeiend en zichtbaar werk waarin alle kanten van de IT aan bod komen, zoals gebruikersinteractie, java ontwikkelstraat, databases en koppelvlakken.
De teams ontwikkelen de portalen voor de burgers, ondernemingen en Douane en de digitale formulieren die door deze portalen ontsloten worden.
Performance en security zijn vanzelfsprekend zeer belangrijke aspecten. Daarnaast speelt voor dit team ook Accessability een grote rol.
In het team wordt bovendien veel aandacht besteed aan kwaliteit, onder andere door middel van collegiale toetsing, unit testen, het gebruik van Sonar en SIG codekwaliteit metingen.
Van jou wordt verwacht dat jij:
* Als volwaardig teamlid participeert in het Scrum proces. Je bezit het vermogen zelfstandig te werken in een Scrum ontwikkelteam en intensief de samenwerking te zoeken met je directe collega’s en omgeving. Samen met je collega’s werk je aan het hele traject; van refinement van de opdracht, het begroten en inplannen van de taken, testen tot en met het demonstreren van de geleverde functionaliteit.
* Incidenten en problems analyseren.
* Versiebeheer op releases.
Wat zoeken wij in jouw profiel:
* Minimaal 5 jaar werkervaring met JavaEE en Junit.
* Minimaal 2 jaar werkervaring met Maven.
* Minimaal 2 jaar werkervaring met IntelliJ of Eclipse.
* Minimaal 2 jaar werkervaring met XML / XSD.
* Gewenst is ervaring met SAFe, T-shape en Scrum.
* Ook gewenst is ervaring met Jenkins en GWT, Websphere en Jira.
* Jij bent proactief, oplossingsgericht, communicatief sterk, productief maar met scherp oog voor kwaliteit.
[ad_2]
Source link