Informatie Analist, Ontwerper/Nederland – Utrecht
[ad_1]
Functie
Informatie Analist, Ontwerper
Expertise
Werkzaamheden
Informatie Analist / Ontwerper
Project:
Bij de klant werken ongeveer 16.000 medewerkers waarvan het grootste deel in de operatie. Zij werken in roosters met onregelmatige diensten. De basis-personeelsadministratie en salarisbetaling van de klant vindt plaats in SAP HR en is uitbesteed aan een externe partij. Enkele tientallen systemen gebruikt voor uiteenlopende doelen zijn afhankelijk van de stamdata uit SAP HR. Denk hierbij aan roosterpakketten, de opleidingssystemen maar ook de systemen voor recruitment en inhuur en de Railpocket (handheld computer) van het treinpersoneel. Daarnaast komt er uit de roosterpakketten informatie terug die relevant is voor de salarisbetaling.
De stam- en roosterdata wordt op dit moment voor het grootste deel uitgewisseld via platte tekstbestanden en FTP.
Omdat er een grote mate van overeenkomst is tussen die bestanden is er de wens om het de stamdata via services beschikbaar te gaan stellen. De klant beschikt over een IBM Websphere Enterprise Service Bus. Het project “Applicatierationalisatie HR” heeft tot doel het pad te effenen voor de ontsluiting van de HR-data via een aantal services gekoppeld aan deze ESB.
Doel van de functie:
De klant zoekt een informatieanalist die in staat is om de eerste ontwerpstappen te zetten voor de ontsluiting van de HR-services. Hiertoe zal een eerste versie van een Canonical Data Model (CDM) voor het HR-domein opgezet moeten worden en zullen een aantal “service descriptions” beschreven moeten worden voor de services die de benodigde informatie uit SAP HR ophalen of brengen. Het bouwen van deze services op SAP HR gebeurt door een externe partij. De inventarisatie van systemen met een koppeling van of naar SAP HR is al afgerond.
Werkzaamheden:
Je bent verantwoordelijk voor de invulling van de volgende activiteiten:
· Opstellen van een Canoniek Datamodel voor de SAP-HR services
· Het opstellen van Service Definities inclusief aanvullende eisen.
· Beschrijven Interface Mappings (datatransformaties) welke in de ESB moeten plaatsvinden
· Ophalen ontbrekende informatie bij leverancier, afnemers of bij de business
· Analyseren van (Legacy) Functionele Specificaties en Interface Requirement Specificaties (IRS-IDD).
· Het maken en Analyseren van voorbeeld berichten (bijvoorbeeld XML/XSD, CSV)
· Afstemmen en reviewen van Software Requirements en beschrijvingen met Stakeholders
· Ontwikkelaars/informatieanalisten van afnemende systemen adviseren
Eisen Gunningcriteria:
Opleiding, Kennis en Werkervaring
· Minimaal afgeronde HBO opleiding op IT gebied
· Ervaring met het opstellen van canonieke (domein) datamodellen
· Ruime aantoonbare ervaring met het opstellen van Interfacespecificaties voor een ESB-platform of ander type systeem integratie platform, bij voorkeur IBM Websphere.
· Aantoonbare ervaring met Opstellen van UML (class) diagrammen.
· Affiniteit met berichtstructuren en protocollen zoals HTTP, REST, JMS, MQseries, SOAP, XML/XSD.
· Ervaring met het werken onder een Enterprise Architectuur
· Aantoonbare ervaring met het werken in Enterprise Architecture als modelleer tool
· Kandidaat heeft minimaal 3 jaar aantoonbare werkervaring als Informatieanalist
Gedrag:
· Coachen
· Dynamisch / daadkrachtig
· Senioriteit, stevige persoonlijkheid, moet zich staande houden in een moeilijke, politieke omgeving
· Flexibel
Bijzonderheden
Bij het uitvoeren van deze opdracht is VOG verplicht: Ja
Duur: 4 maanden
Startdatum: 08-08-2016
Optie op verlenging: Ja
Locatie: Utrecht
Aantal uren per week: 24 uur
Uurtarief (per uur, all-in, ex BTW): Zo scherp mogelijk
Datum geplande intakegesprek: 02-08-2016 / 03-08-2016
Sluitingsdatum van uw aanbieding: 27-07-2016, aanleveren voor 09:00 uur.
Nominatiedatum Opdrachtgever: 27-07-2016
Branche/Klant: Overheid
Regio
Nederland – Utrecht
Startdatum
08-08-2016
Duur
4 maanden
Referentienr.
10161260
[ad_2]
Source link