Functioneel Beheerder Sociaal Domein
[ad_1]
Voor een directe eindklant in Eindhoven is Harvey Nash op zoek naar een Functioneel Beheerder Sociaal Domein bij de afdeling Informatisering en Beheer (I&B).
Start: z.s.m.
Duur: 6 maanden
Inzet: 36 uur per week
Is regisseren helemaal jouw ding? Kun jij de vertaalslag maken van klantwensen naar IT-oplossingen. Kun jij goed schakels tot ketens verbinden? Heb je zowel inhoudelijke als procesmatige IT-kennis en kun je projectmatig werken? Dan ben jij misschien de Functioneel beheerder die wij zoeken!
Eindhoven barst van de energie, werklust, denkkracht en plezier. De stad verandert voortdurend. Wat niet verandert, is onze focus. Steevast is ons vizier gericht op de toekomst. De combinatie van kennis, techniek en design maakt Eindhoven bijzonder. Verbeelding, creativiteit en daadkracht gaan hier hand in hand. Daar plukken we de vruchten van. De gemeentelijke organisatie draagt daaraan bij. Door ruimte te bieden. Door samenwerken te stimuleren. En door mensen en partijen te verbinden. Daar draait het om.
Voor de sector I&B zijn we op zoek naar Functioneel beheerders in het team Sociaal Domein.
Jouw uitdaging
Je voert regie vanuit het Functioneel beheer over de ketens van applicaties en/of onderliggende databases die de processen binnen het Sociaal Domein ondersteunen. Het gaat om applicaties zoals Suites voor het Sociaal Domein, PKO4all, IW3, Allegro en het WijEindhoven-portal. Je onderhoudt contacten met diverse stakeholders van de applicaties, zit gebruikersoverleggen voor en trekt de kleinere projecten die je applicaties raken. Je draagt zorg voor zoveel mogelijk standaardisatie van de werkzaamheden in goede afstemming met directe collega’s en passend binnen de kaders en richtlijnen van de organisatie. Je ziet en pakt kansen en adviseert gevraagd en ongevraagd over de aspecten die je applicatie of de dienstverlening van I&B naar een hoger niveau kunnen brengen.
Jouw profiel
Je hebt een HBO werk- en denkniveau met kennis van bedrijfskundige informatie en van frameworks als ITIL, ASL, BISL. Je hebt kennis van en ervaring met testprocessen (TMap) en projectmatig werken (Prince2). Je hebt brede kennis van ontwikkelingen, mogelijkheden en toepassingen van IT en bent in staat om deze kennis te gebruiken als gesprekspartner van superusers, projectleiders, demand managers en IT-beheerders.
Je hebt een klantgerichte houding, kunt uitstekend samenwerken en bent oplossingsgericht.
[ad_2]
Source link