Functioneel Beheerder SAP SD/MM
[ad_1]
Als Functioneel Consultant is het jouw verantwoordelijkheid om de Business processen te analyseren en de Business te adviseren over het gebruik van processen en systemen zodat deze bijdragen aan het behalen van Business doelen. Je hebt gedetailleerde kennis van de processen van de gebruikers, zodat jij hen op alle mogelijke functionaliteiten kunt attenderen. Je ziet toe op de stabiliteit en continuïteit van onze business processen en bedrijfsapplicaties. Daarnaast ben je een belangrijke partner van het change- en release proces waarbij je waarborgt dat gevraagde requirements zonder problemen worden geïmplementeerd. Dit doe je in samenwerking met je IT collega’s. Je bent daarnaast ook verantwoordelijk voor de dagelijkse beheer waarbij je nauw samenwerkt met de Key Users in de Business.
In deze functie
- Het borgen van de aansluiting van de beheerde applicaties op de bedrijfsprocessen.
- Het verschaffen van duidelijkheid over de werking van de bedrijfsapplicaties. Actualiseren van de gebruikersdocumentatie. Vraagbaak voor gebruikers en ondersteuning bij het tijdig oplossen van functionele incidenten. Het geven van uitleg en training aan gebruikers en keyusers.
- Verbetervoorstellen identificeren en adviseren aan je Business partners
- Impact analyses uitvoeren op gevraagde wijzigingen en projecten
- Business challangen op gevraagde wijzigingen en deze verwoorden in heldere requirements
- Beoordelen van het functioneel ontwerp op basis van de door jouw ingediende requirements
- Coördineren van de testwerkzaamheden (testscripts en test plan) die je in samenwerking met de Business contactpersonen uitvoert
- Stakeholders informeren bij major impact incidenten Business adviseren over werkbare workarounds
- Systeem configuratie die door gebruikers niet mag worden uitgevoerd
- Je zoekt de samenwerking op met collega’s om zo een gezamenlijk aanpak te komen met het beoogde resultaat als uitkomst.
Wij zijn op zoek naar iemand die energie krijgt van het op eigen initiatief creëren van verbeteringen en optimalisaties. Je bespreekt deze ideeën gevraagd en ongevraagd met Stakeholders en weet hen mee te nemen in jouw verhaal. Je bent analytisch en nieuwsgierig van aard.
De standplaats van de functie is Zoeterwoude. Je rapporteert aan de Team lead Functioneel Beheer. Het is voor het werk noodzakelijk dat af en toe ook werkzaamheden buiten kantoortijden verricht, dit kan voorkomen bij major incidenten en releases van changes en projecten.
[ad_2]
Source link