Functioneel applicatie beheerder
[ad_1]
Voor een opdrachtgever in Arnhem zoekt Harvey Nash een:
Functioneel applicatiebeheerder
Binnen de afdeling System Services van de performance unit System Operations Netherlands zijn we op zoek naar een functioneel applicatiebeheerder. De afdeling is een service provider voor de operationele afdelingen die de primaire processen uitvoeren.
Je komt te werken in een team van ca. 10 functioneel applicatiebeheerders die de applicaties (laten) ontwikkelen en beheren voor de processen met betrekking tot balanceren en marktfacilitering alsmede de financiële afhandeling. Je houdt je onder andere bezig met het vertalen van de functionele eisen en wensen naar systeem- en testspecificaties, het analyseren van problemen en vraagstukken, het maken en beoordelen van impactanalyses, het voorbereiden en uitvoeren van gebruikersacceptatietesten, het documenteren van systemen en het opleiden van gebruikers en andere ketenpartners. Ook het monitoren van systemen en oplossen van incidenten zijn een belangrijk onderdeel van je werk. Je doet dit in nauwe samenwerking met onder meer processpecialisten en IT-specialisten. Je hebt daarnaast contact met externe nationale en internationale partijen. Deelname aan (internationale) werk-/projectgroepen behoort tot de mogelijkheden.
Je begeeft je in een 24×7 beheerorganisatie, wat inhoudt dat je (mogelijk) mee zult draaien in een storingsdienstrooster.
Vereiste kennis
Wij zoeken een zelfstandige, assertieve en proactieve collega die analytisch, stressbestendig en communicatief vaardig is. Je bent resultaatgericht en je krijgt energie van samenwerken in een informeel team van gemotiveerde professionals met een no-nonsense mentaliteit. Je beschikt over HBO+ werk- en denkniveau en bent minimaal in bezit van een afgeronde HBO-opleiding (bij voorkeur bedrijfskundige informatica of aanverwant)
Tenminste 3 jaar ervaring als functioneel (applicatie-) beheerder / informatieanalist / business analist in een complexe omgeving waarbij je de nodige projectervaring hebt opgedaan. Je bent bekend met begrippen en werkwijzen als BISL, ASL, ITIL, Agile/Scrum, TMAP, UML, XML en PRINCE2. Je beheerst de Nederlandse en Engelse taal goed in woord en geschrift. Affiniteit met de energiesector in het algemeen is een duidelijke pre.
[ad_2]
Source link