Mijn persoonlijke interesses

Datascientist/BI Analist

Home »  Aanvragen »  Harvey Nash »  Datascientist/BI Analist

Datascientist/BI Analist

On juli 27, 2017, Posted by , In Harvey Nash, With Reacties uitgeschakeld voor Datascientist/BI Analist

[ad_1]

Voor een directe eindklant in Arnhem is Harvey Nash op zoek naar een Datascientist/BI Analist.

Start: z.s.m.

Duur: 9 maanden

Inzet: 38 uur per week

Locatie: Arnhem, in voorkomende gevallen reis je naar Eindhoven

Rol:

Datascientist / BI analist binnen een multidisciplinair team

Als Datascientist bijt jij je vast in ingewikkelde vraagstukken op het gebied van bedrijfsvoering en productontwikkeling. Het is jouw werk om cijfers te analyseren en te vertalen naar inzichten die van waarde zijn voor de organisatie. Denk aan kanaalverleiding, churn, het leveren van inzichten die NPS en klantloyaliteit beïnvloeden, of fact-based ondersteuning bieden ten behoeve van de samenstelling van een succesvolle propositie.

Met de inzichten die jij boven water haalt, lever je een belangrijke bijdrage aan betaalbare zorg waarbij de patiënt centraal staat en waarbij verspilling vermeden wordt.

Inhoud/doel van de opdracht:

Opstellen van hypotheses, onderzoeksrequirements en acceptatiecriteria voor onderzoeks- en adviesvragen;

Iteratief doorzoeken van de juiste kwantitatieve en kwalitatieve bronnen, verzamelen en combineren van data;

Analyseren van data met tools als SAS Enterprise guide, R, en vanzelfsprekend Excel; ervaring met SAS visual analytics is een pré.

Monitoren in samenwerking met specialist en missieleider of je nog op de goede weg zit en of jouw zoektocht nog voldoende zinvolle inzichten oplevert;

Naar een hoger niveau tillen van data driven / fact based prioritering binnen de klantmissieteams;

Vormgeven van het nieuwe klantmissieteam, zowel op proces- als inhoudelijk niveau.

Team/afdeling

Er wordt al een tijd gewerkt in multidisciplinaire teams, maar na de zomer wordt dit uitgebouwd binnen de organisatie. Deze multidisciplinaire klantmissieteams zijn slagvaardig en hybride teams waarin ieder lid een eigen aandachtsgebied heeft, maar ook andere rollen kan vervullen. Het klantmissieteam is je homebase, maar de functie valt binnen de afdeling Analyse & Query in business intelligence services.

Kennis en ervaring:

Afgeronde wo-opleiding

Ervaring op het gebied van dataverwerkingstechnieken (minimaal 5 jaar);

Ervaring op het gebied van de data science en advisering / consultancy(minimaal 3 jaar);

Vaardigheden:

Aantoonbare kennis van een relevante business domein en relevante wet- en regelgeving;

Aantoonbare kennis en ervaring met BI-tooling;

Diepgewortelde Agile kennis en ervaring met T-shape werken zijn een pré;

Affiniteit met research.

Gedragscompetenties

Zelfstandig werken, eenvoudig schakelen met mensen op allerlei niveaus, goede schriftelijke en mondelinge communicatie, kritisch op vraagarticulatie en prioritering, uitstekende probleemanalyse, samenwerken, nieuwsgierig, conceptueel vermogen, overtuigingskracht

Opmerkingen

Naast de resultaten die je boekt tijdens je reguliere lijninzet is éen deliverable dat je de afdelingsmanager analyse en query helpt met het vormgeven van een functieprofiel of rolbeschrijving op basis van jouw ervaringen binnen het klantmissieteam. Een tweede deliverable is dat jij verantwoordelijk bent voor het inwerken van je opvolger. Deze opdracht wijkt in die zin af van reguliere (BI) opdrachten en dit wil opdrachtgever graag toelichten in een kennismakingsgesprek

[ad_2]

Source link

Comments are closed.