Mijn persoonlijke interesses

Consultant/Qlikview/Nederland – Zuid-Holland

Home »  Aanvragen »  IT-Staffing »  Consultant/Qlikview/Nederland – Zuid-Holland

Consultant/Qlikview/Nederland – Zuid-Holland

On februari 10, 2016, Posted by , In IT-Staffing, By , , With Reacties uitgeschakeld voor Consultant/Qlikview/Nederland – Zuid-Holland

[ad_1]

Functie
Consultant

Expertise
Qlikview

Werkzaamheden
QlikView Consultant

Logius:
Eenvoudig, snel, groen en betrouwbaar zaken regelen tussen overheden, burgers en bedrijven. Met als doel een betere dienstverlening, kostenbesparing en administratieve lastenverlichting. Daar gaat de overheid voor. Logius vervult hierin een centrale en leidende rol met oog voor de samenhang in de infrastructuur van de e-overheid.
Logius is de dienst digitale overheid en onderdeel van het ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties. De diensten en standaarden van Logius zijn voor de gehele overheid ontwikkeld. Logius is verantwoordelijk voor het beheer, de doorontwikkeling en de overheidsbrede toepassingen van deze diensten en standaarden.

Hoofdvraag:
Logius is opzoek naar een ervaren Qlikview Consultant.

Werkzaamheden:
Het cluster Administratiesystemen en Informatievoorziening is verantwoordelijk voor het beheer van de administratiesystemen en informatievoorziening. Verder is het cluster verantwoordelijk voor het testen van wijzigingen en het ontwikkelen en verbeteren van de administratiesystemen. De systemen waarvoor het cluster Administratiesystemen en Informatievoorziening verantwoordelijk voor is, zijn DigiInkoop , TimeTell , QlikView , Exact en e-Synergy.

Naast de systemen is het cluster Administratiesystemen en Informatievoorziening ook verantwoordelijk voor de (beschikbaarheid van) documentatie. Informatie over de systemen en handleidingen/werkbeschrijvingen wordt bijgehouden op de pagina’s van de financiële systemen op het Rijksportaal.

De consultant is verantwoordelijk voor doorontwikkeling van de bij Logius gebruike QlikView applicatie. Naast het (technisch) ontwikkeling van de applicaties is het kunnen vertalen van de wensen en behoeften naar een technisch ontwerp en de documentatie hiervan zeer belangrijk.

Kennis en vaardigheden:
Je hebt HBO werk en denk niveau;
Je hebt kennis van Business Intelligence;
Je hebt kennis van de datastructuur van Exact (globe) en Synergy;
Je hebt kennis van Timetell en Clientèle;
Je hebt kennis van QlikView en SQL;
Verder voel jij je thuis in Informatie en Data management en heb je kennis van Prince2.
Ervaring bij de rijksoverheid is een must.

Bijzonderheden
Bij het uitvoeren van deze opdracht is VOG verplicht: Ja
Duur: 5 maanden
Startdatum: 23-02-2016
Optie op verlenging: Ja
Locatie: Den Haag
Uren per week: 8-16 uur (in overleg met de afdeling)
Uurtarief (per uur, all-in, ex BTW): Zo scherp mogelijk
Datum geplande intakegesprek: 15-02-2016 en 16-02-2016
Sluitingsdatum van uw aanbieding: 11-02-2016 aanleveren voor 13:00 uur.
Nominatiedatum Opdrachtgever: 12-02-2016, 13:00 uur.
Branche/Klant: Overheid/Logius

Regio
Nederland – Zuid-Holland

Startdatum
23-02-2016

Duur
5 maanden

Referentienr.
10160258

[ad_2]

Source link

Comments are closed.