Mijn persoonlijke interesses

BI Coordinator

Home »  Aanvragen »  Harvey Nash »  BI Coordinator

BI Coordinator

On juli 11, 2017, Posted by , In Harvey Nash, By ,, , With Reacties uitgeschakeld voor BI Coordinator

[ad_1]

Voor onze opdrachtgever in Utrecht is Harvey Nash op zoek naar een

BI Coordinator

Start: z.s.m.

Duur: 3 maanden met optie tot verlengen

aantal uren: 40

Bijzonderheden: Graag voorzien van vakantieplanning en/of je beschikbaar bent voor een gesprek in week 29 en 30

Jij ziet de poëzie van cijfers. Maar dat niet alleen. Je bent in je element bij het creëren van financiële transparantie, bepalen van doelstellingen, meten van prestaties en risicomanagement. Want dat is ook binnen de klant jouw speelveld. Jouw spelregels zijn ook dezelfde als de onze: helderheid en duidelijkheid. Zo help jij ons onze organisatie correct en optimaal te laten functioneren.

Wat ga je doen als BI Coordinator

Het BICC levert verschillende grote en kleine changes op het vlak van BI. In een deel van gevallen initieert het BICC deze changes direct op verzoek van de business en in andere gevallen is dit een deelproject of werkpakket van een groter IT of business project. Als BI coordinator bent je verantwoordelijk voor 1 of meerder van deze changes of werkpakketten en ben je verantwoordelijk voor de tijdige oplevering aan de business of het project. Je bent het aanspreektpunt voor de changes, coordineert de activiteiten om de oplevering te realiaseren, informeert alle stakeholders en anticipert op risico’s of issues.

Vereiste werkzaamheden

* Initieert scrums, leidt diverse werkpakketten en changes en zorgt voor een goed eindresultaat

* Zorgt voor een goede planning van changes en werkpakketten

* Bewaakt het budget en zorgt voor de tijdige en kwalitatieve levering

* Stemt af met de BICC beheer afdelingen over releases en de benodigde storage, infra en connectivity.

* Informeert de Business Partners over oplossingen, processen en ontwikkelingen op regelmatige basis en zorgt ervoor dat de Business Partners tevreden zijn over zowel de oplossingen als de communicatie omtrent de changes en werkpakketten

* Bewaakt de processen en zorgt dat deze goed worden nagevolgd

* Stelt zich proactief op en komt met suggustues voor verbeteringen

Vereiste kennis

* Wo werk en denkniveau

* 5 tot 7 jaar aantoonbare ervaring binnen BI/DWH development en projactmanagement

* Kennis van KPI’s en managementinformatie

* Kennis van en ervaring met Microsoft SSRS, Ecxel

* Kennis van ern ervaring met Prince2 Foundation, Scrum/Agile,

[ad_2]

Source link

Comments are closed.