Mijn persoonlijke interesses

Expert Fraude Transactiemonitoring

Home »  Aanvragen »  Harvey Nash »  Expert Fraude Transactiemonitoring

Expert Fraude Transactiemonitoring

On maart 8, 2017, Posted by , In Harvey Nash, With Reacties uitgeschakeld voor Expert Fraude Transactiemonitoring

[ad_1]

Voor een directe eindklant in Hoofddorp is Harvey Nash op zoek naar een Expert Fraude Transactiemonitoring.

Start: z.s.m.

Duur: 7 maanden

Inzet: 40 uur

Het belangrijkste in deze functie is dat de kandidaat ervaring heeft met realtime transactiemonitoring en het uitvoeren van analyses op historische transacties en dit te vertalen naar rules en requirements voor realtime monitoring.

Opdrachtsomschrijving

Opdrachtgever moet in 2017 realtime transactiemonitoring inrichten. Hiervoor is expertise nodig op het gebied van AML en realtime transactie monitoring.

Om duidelijk te krijgen welke zaken zij realtime moeten gaan inrichten is het belangrijk dat zij precies weten wat volgens wet -en regelgeving op gebied van AML mag en moet.

De DNB eist dat iedere financiele instelling de monitoring inricht die past bij de bedrijfsvoering, de producten die je voert en de klanten die je in de boeken hebt. Om die redden moet een analyse uitgevoerd worden op alle transacties en gedragingen van de klanten. De uitkomsten van de analyses moeten uitmonden in nieuwe rules en procedures die kunnen worden gebruikt bij de inrichting van realtime transactiemonitoring.

Doel opdracht

Het inrichten van realtime gedrags -en transactiemonitoring en het verbeteren van alle processen en procedures hieromtrent. De expert helpt de basis leggen waarop Opdrachtgever kan voortborduren.

Acties / werkzaamheden

Analyseren van alle data en de vertaling maken naar beleid, procedures en requirements op gebied van AML en realtime transactiemonitoring.

Verwachte resultaten

Beleid op gebied van AML en realtime transcactie monitoring.

Geidentificeerde gaps in het huidig process

Requirements om realtime transactie monitoring in te kunnen richten.

Gedefinieerde rules voor de transactiemonitor

De expert die wij zoeken heeft minimaal de volgende kennis en expertise:

Kennis van wet -en regelgeving op gebied van AML.

Jaren ervaring op gebied van realtime transactiemonitoring

Ervaring met het uitvoeren van analyses op gedrag en transacties en het vertalen hiervan naar nieuwe rules en procedures.

Communicatief vaardig

Sterk analytisch vermogen

Procesmatig sterk

HBO/WO werk en denkniveau

[ad_2]

Source link

Comments are closed.