Business Analist – Finance & Risk
[ad_1]
Voor een directe eindklant in Den Bosch is Harvey Nash op zoek naar een Business Analist Finance & Risk
Start: z.s.m.
Duur: 3 maanden met optie op verlenging
Onze opdrachtgever gaat de uitdaging aan om de menselijke maat in bankieren terug te brengen. Zij willen het huidige bankenlandschap in Nederland opnieuw vormgeven en oprecht de belangen van de klanten voorop zetten. Met zo’n 3.000 collega’s zijn zij vol vertrouwen en optimisme bezig om deze ambitie te verwezenlijken. Heb jij het lef om mee te werken aan een omslag in de bankenwereld? Kom meebouwen aan deze nieuwe bank èn maak het verschil voor hun klanten.
Functie omschrijving:
Voor het domein I&C Finance en Risk zoeken wij een ervaren Business Analist die gewend is om op het scheidsvlak van IT en Finance / Risk afdelingen te werken. Dit betreft met name inzet in het IFRS9 programma.
IFRS 9 betreft wet en regelgeving waarmee een nieuwe accounting standaard wordt geïntroduceerd. Om hieraan te voldoen, is een programma opgesteld, waaronder diverse projecten zijn gedefinieerd. Een aantal projecten is gericht op het compliant berekenen van voorzieningen. Voor deze projecten is een aanvullende business analyse capaciteit benodigd
Functie eisen
De business analist…
Heeft ervaring met het werken in een complexe omgeving (IT / Finance &n risk) met een groot aantal stakeholders (risk, finance, IT&C).
Werkt effectief samen en heeft een goed conceptueel denkvermogen senior voor wat betreft opstellen van kernrequirements (zowel IT als business requirements).
Kennis van een finance & risk omgeving is een pre
Hands on profiel, houd van aanpakken.
Heeft een sterke resultaatgerichtheid (“oranje profiel”).
Is voldoende flexibel (veel inhoudelijke wijzigingen, veel schakelen tussen diverse projecten, kunnen meegaan in standaards die gesteld zijn).
Minimaal 5 jaar ervaring als business analist in complexe projectenkennis en ervaring van IT.
Kennis van en ervaring met accounting principals IFRS is een pré.
[ad_2]
Source link