Ontwikkelaar/Unix/Nederland – Utrecht
[ad_1]
Functie
Ontwikkelaar
Expertise
Unix
Werkzaamheden
Unix Ontwikkelaar
Opdracht omschrijving:
De klant voert voor het wettelijk en correct uitvoeren van een deel van haar taken meerdere software projecten uit. Voor een van deze projecten zal bestaande (open source) software aangepast en uitgebreid moeten worden.
Ook zal nieuwe software ontwikkeld moeten worden.
De geselecteerde kandidaad zal participeren in de ontwikkeling van een of meerdere software producten.
Doelstelling:
Het realiseren van functionele, onderhoudbare en goed beveiligde software oplossingen.
Vakmatige taken:
– Ontwerpen, coderen, testen en documenteren van functionele, onderhoudbare en goede beveiligde software oplossingen.
– Adviseren in de ontwerpfase van software oplossingen van andere ontwikkelaars in het team.
– Uitvoeren van design- en codereviews.
– Meedraaien in een multidiciplinaire scrum team.
Opleiding:
HBO/Academisch werk- en denk niveau, bij voorkeur verkregen door een afgeronde opleiding in een relevante richting.
Indien het noodzakelijk werk- en denk niveau niet is verkregen door opleiding moet het noodzakelijk niveau duidelijk blijken uit de werkzaamheden zoals vermeld op de cv.
Werkervaring:
– Minimaal 5 jaar aantoonbare en recente werkervaring in het ontwikkelen van software in c/c++ voor unix / linux platformen binnen de afgelopen 8 jaar.
– Minimaal 3 jaar aantoonbare en recente werkervaring in het ontwikkelen van software in python unix / linux platformen binnen de afgelopen 5 jaar.
– Minimaal 2 jaar aantoonbare en recente werkervaring in het ontwerpen van softwareproducten binnen de afgelopen 4 jaar.
– Aantoonbare opgedane kennis van het programmeren tegen sql en/of no-sql databases (mysql, posgresql, elasticsearch).
– Aantoonbare opgedane kennis van het programmeren van client/server oplossingen op basis van web services en/of tcp/ip streams en/of rest api.
– Aantoonbare ervaring in het ontwikkelen van software in java en/of ruby.
– Aantoonbare ervaring in het ontwikkelen van web interfaces op basis van HTML5, CSS3 en Javascript.
– Aantoonbare ervaring in het ontwikkelen van applicaties voor Android en/of iPhone.
– Aantoonbare opgedane kennis en ervaring met Agile/Scrum is een pre
– Aantoonbare opgedane kennis en ervaring met Jira en Confluence is een pre.
Competenties:
– Integer
– Samenwerken
– Teamplayer
– Goed ontwikkeld beveiligings bewustzijn
Functie eisen:
– U voegt een cv van maximaal 5 pagina's A4 toe.
– Minimaal 5 jaar aantoonbare en recente werkervaring in het ontwikkelen van software in c/c++ voor unix / linux platformen binnen de afgelopen 8 jaar. Dit is een eis en dient duidelijk zichtbaar te zijn in het CV van de kandidaat.
– Minimaal 3 jaar aantoonbare en recente werkervaring in het ontwikkelen van software in python unix / linux platformen binnen de afgelopen 5 jaar. Dit is een eis en dient duidelijk zichtbaar te zijn in het CV van de kandidaat.
– Minimaal 2 jaar aantoonbare en recente werkervaring in het ontwerpen van softwareproducten binnen de afgelopen 4 jaar. Dit is een eis en dient duidelijk zichtbaar te zijn in het CV van de kandidaat.
– Aantoonbare opgedane kennis van het programmeren tegen sql en/of no-sql databases (mysql, posgresql, elasticsearch). Motiveer de rol van de kandidaat, de perioden (dd-mm-jj – dd-mm-jj), en geef een situatieschets waaruit bovenstaande ervaring blijkt. Geef een beschrijving van een recente opdracht (en).
De toelichting is beknopt, to the point en mag daar waar nodig puntsgewijs. Gewicht 20%
– Aantoonbare opgedane kennis van het programmeren van client/server oplossingen op basis van web services en/of tcp/ip streams en/of rest api.
Motiveer de rol van de kandidaat, de perioden (dd-mm-jj – dd-mm-jj), en geef een situatieschets waaruit bovenstaande ervaring blijkt. Geef een beschrijving van een recente opdracht (en). Gewicht 20%
– Aantoonbare ervaring in het ontwikkelen van software in java en/of rubi. Gewicht 15%
– Aantoonbare ervaring in het ontwikkelen van web interfaces op basis van HTML5, CSS3 en Javascript. Gewicht 15%
– Aantoonbare ervaring in het ontwikkelen van applicaties voor Android en/of iPhone. Gewicht 10%
– Aantoonbare opgedane kennis en ervaring met Agile/Scrum. Gewicht 10%
– De kandidaat moet beschikken over een afgeronde HBO/Academisch opleiding en denk en werk niveau. Gewicht 10%
Bijzonderheden
Bij het uitvoeren van deze opdracht is VOG verplicht: Ja, screening
(positief screeningsadvies / verklaring van geen bezwaar.)
Duur: 6 maanden
Startdatum: 14-11-2016
Optie op verlenging: Ja
Locatie: Driebergen
Uren per week: 36 uur
Uurtarief (per uur, all-in, ex BTW): Zo scherp mogelijk
Datum geplande intakegesprek: 02-08-2016
Sluitingsdatum van uw aanbieding: 21-07-2016 aanleveren voor 17:00 uur.
Nominatiedatum Opdrachtgever: 22-07-2016, 17:00 uur
Branche/Klant: Overheid
Regio
Nederland – Utrecht
Startdatum
14-11-2016
Duur
6 maanden
Referentienr.
10161209
[ad_2]
Source link