Mijn persoonlijke interesses

Opstellen systeemdocumentatie catalogussysteem

Home »  Aanvragen »  Eliantie »  Opstellen systeemdocumentatie catalogussysteem

Opstellen systeemdocumentatie catalogussysteem

On juni 28, 2016, Posted by , In Eliantie, By , With Reacties uitgeschakeld voor Opstellen systeemdocumentatie catalogussysteem

[ad_1]

Voor onze opdrachtgever zoeken wij een consultant die ervaring heeft met het opstellen en redigeren van systeemdocumentatie ten behoeve van een groot catalogiseersysteem dat bestaat uit verschillende componenten en grotendeels ontwikkeld en beheerd wordt door één partij. Momenteel onderzoekt onze opdrachtgever op welke wijze doorontwikkeling en beheer vanaf 2017 belegd zal worden. Een nieuwe aanbesteding van onderdelen van het systeem wordt overwogen.

In dat kader is er behoefte aan documentatie, zowel voor eventuele andere aanbieders voor beheer en doorontwikkeling, als voor het intern beleggen van componenten. Momenteel is er wel documentatie, maar deze is zeer versnipperd en onvolledig, en onvoldoende gericht op de verschillende doelgroepen.

Plan van aanpak
We vragen de kandidaat naast een financieel voorstel, een plan van aanpak op te stellen met daarin in ieder geval de volgende onderdelen:



  • Toelichting op hoe de opdracht zal worden uitgevoerd zodat de benodigde documentatie voor een aanbesteding aan het eind van de opdracht gereed is.

  • Welke inbreng wordt daarbij van opdrachtgever of de leverancier van het systeem verwacht en welke taken vult de opdrachtnemer zelf in? 

  • Overzicht van de deliverables. 

  • Eventuele afhankelijkheden, uitsluitingen en randvoorwaarden. 

  • Een indicatieve planning. 

  • Toelichting op de beheersing van de opdracht: hoe wordt de voortgang en kwaliteit van de opdracht bewaakt en hoe wordt daarover gecommuniceerd. 

  • Overzicht van risico’s die bij de uitvoering van deze opdracht een rol spelen met daarbij een opsplitsing in:
    o risico’s die binnen de invloedsfeer van opdrachtgever liggen en welke mitigerende maatregelen getroffen dienen te worden;
    o risico’s die buiten de invloedsfeer van opdrachtnemer liggen en welke mitigerende maatregelen getroffen dienen te worden.

[ad_2]

Source link

Comments are closed.