Mijn persoonlijke interesses

Tester/Nederland – Zuid-Holland

Home »  Aanvragen »  IT-Staffing »  Tester/Nederland – Zuid-Holland

Tester/Nederland – Zuid-Holland

On juni 14, 2016, Posted by , In IT-Staffing, By , With Reacties uitgeschakeld voor Tester/Nederland – Zuid-Holland

[ad_1]

Functie
Tester

Expertise

Werkzaamheden
Senior tester Back Office

BBIE:
Het Benelux-Bureau voor de Intellectuele Eigendom (BBIE) is de officiële instantie voor de registratie van merken, modellen en tekeningen in de Benelux. Daarnaast biedt het BBIE de mogelijkheid om het bestaan van ideeën, concepten, ontwerpen, prototypes etc. vast te leggen in het i-DEPOT. Het BBIE staat in nauw contact met vele nationale en internationale organisaties op het gebied van de intellectuele eigendomsrechten.

De organisatie is belast met de uitvoering van de regelgeving op het gebied van merken en tekeningen of modellen. De meertalige medewerkers opereren vanuit het kantoor in Den Haag. Zij werken nauw samen met de nationale diensten in België en Luxemburg. De missie van het BBIE is ervoor te zorgen dat alle merken en modellen in de Benelux geregistreerd worden en dat de burger weet waar, waarom en hoe hij zijn intellectueel eigendom kan beschermen.

Het Benelux Bureau voor de Intellectuele Eigendom (BBIE) is bezig met de vernieuwing van haar gehele legacy applicatie-omgeving, die gebaseerd was op IBM technologie. We maken hiervoor gebruik van een software-package die door de Europese organisatie voor merken en modellen (EUIPO) is ontwikkeld, bestaande uit een front- en backoffice. Deze software-package is gebaseerd op open source-technologie.

Het verder modelleren, aanpassen, configureren en implementeren gebeurt op dit moment onder regie en verantwoordelijkheid van het BBIE. De eerste release van de backoffice is in september 2015 voor een deel van de interne processen in gebruik genomen.

Functieomschrijving:
Ter versterking van ons ontwikkelteam zoeken we per direct een ervaren en hands-on senior tester. Als senior tester ben je verantwoordelijk voor het opzetten en uitvoeren van integratie- en ketentests voor (in eerste instantie) onze Back Office.

Het gaat (met name) om het uitvoeren van de integraal- en ketentesten (met name ondersteuning bij het testen van ontwikkelde softwaredelen). Dit houdt ook in:
– Opzetten documentatie.
– Opzetten en uitwerken geautomatiseerd testen en maken.
– Opzet maken voor test van ontwikkelde applicaties.
– Adviseren over en bewaken van de dekkingsgraad van de testen.
– Verbeteren kwaliteit testdata.
– Opstellen testdata-requirements
– Opstellen van testspecificaties van de te testen applicatie (in eerste instantie met name de back-office).
– Anonimisatie van testdata etc.
– Overleggen met de ontwikkelaars en applicatiebeheerders.
– Advies geven over de kwaliteit van het geteste product.
– Opstellen van templates (bijvoorbeeld testplan, detailtestplan) ten behoeve van toekomstige projecten.

Functie-eisen:
– Je hebt minimaal HBO werk- en denkniveau.
– Je bent een senior tester met ongeveer/minimaal 10 jaar ervaring als tester met keten-/integratietesten.
– Je werkt je snel in en bent analytisch sterk.
– Je hebt ervaring met de testtools selenium/finesse.
– Het is een pré als je ervaring hebt opgedaan als ontwikkelaar.
– Je beschikt over goede communicatieve en sociale vaardigheden en bent een teamplayer.
– Je bent sterk resultaat- en klantgericht.

Bijzonderheden
Bij het uitvoeren van deze opdracht is VOG verplicht: Ja
Duur: 3 maanden
Startdatum: ZSM
Optie op verlenging: Ja
Locatie: Den Haag
Aantal uren per week: 32 uur
Uurtarief (per uur, all-in, ex BTW): Zo scherp mogelijk
Datum geplande intakegesprek: nntb
Sluitingsdatum van uw aanbieding: 21-06-2016, aanleveren voor 17:00 uur
Nominatiedatum Opdrachtgever: 22-06-2016
Branche/Klant: Overheid/Benelux Bureau voor Intellectuele Eigendom (BBIE)

Regio
Nederland – Zuid-Holland

Startdatum
ZSM

Duur
3 maanden

Referentienr.
10160989

[ad_2]

Source link

Comments are closed.