Mijn persoonlijke interesses

Projectmanager/Nederland – Gelderland

Home »  Aanvragen »  IT-Staffing »  Projectmanager/Nederland – Gelderland

Projectmanager/Nederland – Gelderland

On juni 6, 2016, Posted by , In IT-Staffing, By ,,, , With Reacties uitgeschakeld voor Projectmanager/Nederland – Gelderland

[ad_1]

Functie
Projectmanager

Expertise

Werkzaamheden
Projectmanager Loonheffingen team en coördinator Refactoring Aangifte

Opdrachtomschrijving:
We zoeken een ervaren (senior) projectmanager voor aansturing van het Loonheffingen team en als coördinator/projectmanager voor de refactor activiteiten binnen Aangifte.

Het Loonheffingen team bestaat uit 15 mensen. De Loonheffingen applicatie bestaat uit 10 applicaties (CoolGen, JAVA, Cobol), welke in de keten gekoppeld zijn aan externe partijen zoals SVB en UWV. Er wordt releasematig gewerkt, waarbij er vooralsnog 4 releases per jaar zijn. Naast (onderhouds)releases worden in het najaar de jaarovergang releases uitgevoerd. De opdracht wordt binnen de FAD Aangifte uitgevoerd. Het team is tevens verantwoordelijk voor het leveren van ondersteuning bij het oplossen van incidenten.
De in CoolGen geschreven Loonheffingen applicaties staan op de nominatie om gerationaliseerd te worden via refactoring.
Er vindt binnen CAO een beweging plaats naar agile werken (scrum/SAFe). Voor Loonheffingen wordt hier ook naar gekeken. Hierbij dient de projectmanager een coördinerende en proactieve rol in te nemen, in overleg met alle betrokken partijen.

Vanaf deze zomer wordt een groot aantal applicaties van Aangifte gerationaliseerd via Refactoring, dit voor zowel de CoolGen applicaties van Loonheffingen als de applicaties van Powerbuilder Sybase van andere domeinen die binnen Aangifte in beheer zijn. De gevraagde projectmanager zal hierbij, naast zijn/haar rol als projectmanager Loonheffingen, namens Aangifte een coördinerende rol vervullen in het refactor proces. Dit betekent aanspreekpunt zijn, organiseren van het aanlever proces aan de refactor partij en het organiseren van het intake proces van de gerefactorde applicaties, met alles wat daar bij komt kijken. De technische en organisatorische aspecten dienen te worden gecoördineerd om de aangepaste applicaties in productie en in beheer te nemen. Dit in samenwerking met de andere projectmanagers binnen Aangifte.

Vereiste kennis en ervaring:
· Minimaal HBO werk- en denkniveau
· Kennis van software ontwikkeling
· Kennis van IT infrastructuur
· Kennis van Agile, Scrum en SAFe
· Ruime ervaring als projectmanager in software ontwikkeling

Persoonlijke vaardigheden:
· Proactief, neemt het voortouw
· Open houding
· Stimulerend en enthousiasmerend voor medewerkers en omgeving
· Leiding geven
· Samenwerkingsgericht: hechte samenwerking met IM, CA, CIE en andere domeinen binnen CAO is nodig.
· Goede communicatieve vaardigheden (mondeling en schriftelijk)
· Resultaatgerichte instelling
· Stress bestendig
· Affiniteit met technische projecten
· Kwaliteits- en klantgericht

Expertise:
Algemene Projectmanagers vaardigheden op het gebied van planning, organisatie en aansturen van teams.

Opmerkingen/bijzonderheden:
In verband met overdracht is het noodzakelijk dat de projectmanager van 26 juli tot half augustus 2016 beschikbaar is.

Bijzonderheden
Bij het uitvoeren van deze opdracht is VOG verplicht: Ja
Duur: 18 maanden
Startdatum: ZSM
Optie op verlenging: Ja
Locatie: Apeldoorn
Uren per week: 32 – 40 uur
Uurtarief (per uur, all-in, ex BTW): Zo scherp mogelijk
Datum geplande intakegesprek: n.n.t.b.
Sluitingsdatum van uw aanbieding: 07-06-2016 aanleveren voor 17:00 uur.
Nominatiedatum Opdrachtgever: 08-06-2016
Branche/Klant: Overheid/Belastingdienst

Regio
Nederland – Gelderland

Startdatum
ZSM

Duur
18 maanden

Referentienr.
10160938

[ad_2]

Source link

Comments are closed.