Mijn persoonlijke interesses

Consultant/Crm, Sap, Sap Crm, Sap Isu, Scrum/Nederland – Gelderland

Home »  Aanvragen »  IT-Staffing »  Consultant/Crm, Sap, Sap Crm, Sap Isu, Scrum/Nederland – Gelderland

Consultant/Crm, Sap, Sap Crm, Sap Isu, Scrum/Nederland – Gelderland

On juni 2, 2016, Posted by , In IT-Staffing, By ,, , With Reacties uitgeschakeld voor Consultant/Crm, Sap, Sap Crm, Sap Isu, Scrum/Nederland – Gelderland

[ad_1]

Functie
Consultant

Expertise
Crm, Sap, Sap Crm, Sap Isu, Scrum

Werkzaamheden
Applicatie Proces Consultant

Voor onze opdrachtgever in Duiven zijn wij op zoek naar een Applicatie Proces Consultant – SAP CRM Consultant

Locatie: Duiven
Inzet: 40 uur p/w
Tarief: max. € 82,50 per gewerkt uur, inclusief reiskosten, exclusief BTW

Het team Customer Service Management valt binnen het IT domein Klant & Marktfacilitering (K&M). Het team is verantwoordelijk voor de ondersteuning van de business processen rondom onze eindklant inclusief de hiervoor gebruikte kanalen. Als Applicatie Proces Consultant heb je een belangrijke rol, in nauw overleg met je collega’s en informatie architecten in de ondersteuning van onze stakeholders.

Wat ga je doen?
• Je ondersteunt meerdere business processen door zorg te dragen voor een optimale werking van SAP CRM.
• Je stelt functionele & technische specificaties/ontwerpen op, ontwikkelt, configureert, test, draagt zorg voor implementaties en onderhoudt contacten met alle ketenpartners (bijv. de gebruikersorganisatie, IT-afdelingen, enz.).
• Je draagt zorgt voor de ontwikkeling, wijziging en configuratie van SAP CRM op basis van functionele en technische ontwerpen. Je draagt zorg voor het hanteren van adequate methoden en technieken binnen de daartoe gestelde richtlijnen en kaders.
• Je voert peer reviews uit en bewaakt de kwaliteit van de opgeleverde producten.
• Je neemt deel in projecten als projectmedewerker of eventueel als (technisch) projectleider/Scrum Master.
• Je bent op de hoogte van de meest recente ontwikkelingen in het vakgebied en van de relevante business processen.
• Je draagt bij aan een effectieve deling van kennis met collega’s en coacht minder ervaren collega’s ter bevordering van hun vakinhoudelijke en professionele ontwikkeling.

Wat vragen we?
Je bent een gedreven professional en draagt dit ook uit en bevordert daarmee de samenwerking met zowel IT en business collega’s.
Je voelt je verantwoordelijk voor het resultaat en bent in staat de daarvoor benodigde acties zelf op de juiste wijze te plannen en te organiseren om tijdig resultaat te kunnen opleveren.
Je bent communicatief vaardig, legt actief contacten en kunt goed uit de voeten met verschillende gesprekpartners. Je bent procedureel en procesmatig sterk, je hebt geen hokjesgeest en werkt zelfstandig. Bovenal ben je een teamspeler die kennis vraagt en deelt. Daarbij maak je heldere afspraken, durf je kritische vragen te stellen en collega’s aan te spreken op hun prestatie en gemaakte afspraken. Verder ben je in staat jezelf goed te verwoorden en zaken op papier te zetten.
Daarnaast herken je jezelf in het volgende:
• Je hebt minimaal HBO werk- en denkniveau.
• Je hebt uitgebreide werkervaring en kennis van het ontwikkelen in SAP omgevingen (CRM, ISU)
• Je bent in staat om complexe klantgedreven processen te kunnen analyseren.
• Je bent proactief, service gericht en hebt gevoel voor de business
• Ervaring met LEAN en SCRUM

Geïnteresseerd? Mail dan voor morgen 3 juni 10.00 uur je recente CV, motivatie toegespitst op de aanvraag, beschikbaarheid (vakantie) en uurtarief.

Bijzonderheden
Intakes vinden plaats in week 23

Regio
Nederland – Gelderland

Startdatum
02-06-2016

Duur
1 maanden

Referentienr.
30160668

[ad_2]

Source link

Comments are closed.