Mijn persoonlijke interesses

Projectsecretaris/Nederland – Zuid-Holland

Home »  Aanvragen »  IT-Staffing »  Projectsecretaris/Nederland – Zuid-Holland

Projectsecretaris/Nederland – Zuid-Holland

On april 27, 2016, Posted by , In IT-Staffing, By ,,,, , With Reacties uitgeschakeld voor Projectsecretaris/Nederland – Zuid-Holland

[ad_1]

Functie
Projectsecretaris

Expertise

Werkzaamheden
Secretaris

Logius:
Eenvoudig, snel, groen en betrouwbaar zaken regelen tussen overheden, burgers en bedrijven. Met als doel een betere dienstverlening, kostenbesparing en administratieve lastenverlichting. Daar gaat de overheid voor. Logius vervult hierin een centrale en leidende rol met oog voor de samenhang in de infrastructuur van de e-overheid.

Logius is de dienst digitale overheid en onderdeel van het ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties. De diensten en standaarden van Logius zijn voor de gehele overheid ontwikkeld. Logius is verantwoordelijk voor het beheer, de doorontwikkeling en de overheidsbrede toepassingen van deze diensten en standaarden.

Hoofdvraag:
Logius is opzoek naar een startende secretaris die opzoek is naar een uitdaging.

Werkzaamheden:
Logius is een baten-lastendienst en heeft de opdracht gekregen voor de uitvoering van een aantal opdrachten op het gebied van eID (o.a. Idensys, Publiek Middel Hoog). Deze opdrachten landen in verschillende teams bij de afdeling Toegangsdiensten. De taak van de coördinator eID is om de samenhang en voortgang te bewaken.
Tevens is de coördinator het contactpunt tussen BZK en Logius namens het afdelingshoofd.
Als rechterhand de coördinator eID ondersteunen, o.a. logistiek en inhoudelijk voorbereiden van bijeenkomsten, verslaglegging, najagen van acties, opstellen voortgangsrapportage, stukken beoordelen en redigeren, gevraagd en ongevraagd adviseren en signaleren van ontwikkelingen.
De coördinatie van alle activiteiten die hiertoe moeten leiden ligt bij Logius. De Secretaris gaat de Coördinator ondersteunen.

Het is een multidisciplinair project waarbij zowel het ministerie van EZ als het ministerie van BZK direct betrokken zijn. Daarnaast zijn marktpartijen betrokken in pilots en in een publiek-private samenwerking.
Logius zoekt een persoon die in deze bestuurlijke context kan verbinden, organiseren en rapporteren. Deze persoon kan alleen succesvol zijn wanneer de inhoudelijke kennis aanwezig is dan voldoende interesse in het onderwerp bestaat om zich in zeer kort tijdsbestek de materie eigen te maken.
De persoon moet in hoge mate zelfstandig en zorgvuldig kunnen werken. Kennis van identitymanagement is een vereiste. Werkzaamheden vinden bij Logius op locatie in Den Haag plaats. De projectleider eIDAS bij Logius is het directe aanspreekpunt.

Kennis en vaardigheden
 WO werk en denkniveau;
 Trainee
 Minimaal 2 jaar werkervaring in soortgelijke functie;
 Aantoonbare kennis en ervaring met Identitymanagement;
 Aantoonbare ervaring als secretaris in complexe bestuurlijke context;
 Je kan goed organiseren en bent analytisch ingesteld;
 Je bent analytisch en zorgvuldig;
 Je bent zowel schriftelijk als mondeling schriftelijk vaardig;
 Affiniteit met IT/ Identity Management/informatiemanagement is een pré
 Je bent tactvol en duidelijk en omschrijft jezelf als een verbinder.
 Je kan plannen en organiseren;
 Je bent resultaatgericht;
 Je bent omgevingsbewust en leergierig;
 Je hebt overtuigingskracht;

Bijzonderheden
Bij het uitvoeren van deze opdracht is VOG verplicht: Ja
Duur: 3 maanden
Startdatum: 17-05-2016
Optie op verlenging: Ja
Locatie: Den Haag
Uren per week: 24-36 uur
Uurtarief (per uur, all-in, ex BTW): Zo scherp mogelijk
Datum geplande intakegesprek: 04-05-2016 en 06-05-2016
Sluitingsdatum van uw aanbieding: 29-04-2016 aanleveren voor 11:00 uur.
Nominatiedatum Opdrachtgever: 02-05-2016, 12:00 uur
Branche/Klant: Overheid/Logius

Regio
Nederland – Zuid-Holland

Startdatum
17-05-2016

Duur
3 maanden

Referentienr.
10160738

[ad_2]

Source link

Comments are closed.