Mijn persoonlijke interesses

Business Analist/Nederland – Drenthe

Home »  Aanvragen »  IT-Staffing »  Business Analist/Nederland – Drenthe

Business Analist/Nederland – Drenthe

On april 18, 2016, Posted by , In IT-Staffing, By ,,, , With Reacties uitgeschakeld voor Business Analist/Nederland – Drenthe

[ad_1]

Functie
Business Analist

Expertise

Werkzaamheden
Business-Analist

Achtergrondinformatie:
De Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO.nl) is een grote uitvoeringsorganisatie van het Ministerie van Economische Zaken. De dienst ondersteunt ondernemers met subsidies, kennis, vinden van zakenpartners en voldoen aan wet- en regelgeving. De ambitie van de dienst is om de toonaangevende overheidsdienstverlener van Nederland te worden. Daartoe wordt – veelal projectmatig – hard gewerkt aan optimale geautomatiseerde ondersteuning van de dienstverlening.
In de afdeling Informatie- en Procesmanagement is daartoe behoefte aan een business-analist.Hij/zij zou ingezet kunnen worden op verschillende projecten.

Verbijzondering werkzaamheden:
Bij het mestcluster in Assen moeten diverse nieuwe regelingen worden geimplementeerd en bestaande onderhouden. De regelingen worden zowel projectmatig als binnen beheer ontwikkeld. Voor één van de projecten wordt gezocht naar een senior analist. In het project wordt scrum gewerkt. Hij / zij wordt gevraagd de business requirements en user stories te duiden en uit te werken. Impactanalyses op te stellen bepalen en alternatieven uit te werken.

Bij gebleken geschiktheid kan de kandidaat vervolgens ook op andere projecten binnen RVO ingezet worden.

Verbijzondering kennis en vaardigheden:
Kennis en ervaring met Agile / Scrum
Kennis en ervaring met gegevensmodellering (Oracle, Databases, SQL Foundation, Objectorientatie)
Kennis van testen is een pré
Minimaal 5 jaar ervaring met informatie-analyse-werkzaamheden
Kennis en ervaring met het werk van dienstverleningsorganisaties van de overheid.

Verbijzondering competenties:
Zelfstandig
Pro-actieve communicatie en goed doorvragen om gebruikerswensen scherp op tafel te krijgen
Is in staat om een eenduidige vertaling te maken van de gebruikersvraag naar de techniek en vice-versa
Teamspeler
Resultaatgericht

Bijzonderheden
Bij het uitvoeren van deze opdracht is VOG verplicht: Ja
Duur: 5 maanden
Startdatum: ZSM

Optie op verlenging: Ja
Locatie: Assen
Uren per week: 32 uur
Uurtarief (per uur, all-in, ex BTW): Maximaal € 88,00
Datum geplande intakegesprek: n.t.b.
Sluitingsdatum van uw aanbieding: 21-04-2016 aanleveren voor 17:00 uur.
Nominatiedatum Opdrachtgever: 22-04-2016
Branche/Klant: Overheid/Ministerie van Economische Zaken

Regio
Nederland – Drenthe

Startdatum
ZSM

Duur
5 maanden

Referentienr.
10160706

[ad_2]

Source link

Comments are closed.