Mijn persoonlijke interesses

Junior Cognos Specialist

Home »  Aanvragen »  Harvey Nash »  Junior Cognos Specialist

Junior Cognos Specialist

On april 15, 2016, Posted by , In Harvey Nash, By , With Reacties uitgeschakeld voor Junior Cognos Specialist

[ad_1]

Voor een directe eindklant in Almere is Harvey Nash op zoek naar een junior Cognos Specialist.

Start: begin juni

Duur: 3 weken

Inzet: 40 uur per week

Taken

Er zijn een reeks gelijksoortige aanpassingen nodig aan een reeks Cognos reports in het kader van privacy.

Het betreft een paar honderd reports waar een bepaald sleutelveld in de queries van het report moet worden vervangen door een ander sleutelveld (het personeelsnummer PNR), als gevolg van een conversie in het bronsysteem FMS. We verwachten dat het in veel gevallen een “copy/paste” actie zal zijn.

Skills

Wij denken dat een starter/junior op gebied van Cognos reporting deze klus moet kunnen klaren in enkele weken. Er is in het Business Analytics team van IT Services weinig gelegenheid om de nieuwe medewerker te begeleiden, dus naast basiskennis en vaardigheid m.b.t. Cognos reporting zijn zelfstandigheid en snel zaken kunnen oppikken een vereiste.

Periode

De aanpassingen aan de reports kunnen starten nadat het nieuwe sleutelveld beschikbaar is gekomen in FMS en de datawarehouse omgeving eind mei.

Waarschijnlijk is inzet dan zinvol mogelijk vanaf begin juni en zal deze circa 3 weken duren (40 uur per week).

[ad_2]

Source link

Comments are closed.