Mijn persoonlijke interesses

Calculator-elektrotechniek

Home »  Aanvragen »  ICTdienstenonline »  Calculator-elektrotechniek

Calculator-elektrotechniek

On april 11, 2016, Posted by , In ICTdienstenonline, With Reacties uitgeschakeld voor Calculator-elektrotechniek

[ad_1]

Elektrotechnische gebouwinstallaties in de utiliteit calculeren en ontwerpen. De utiliteit varieërt van scholen, ziekenhuizen, hotels, theaters tot en met gemeentehuizen en gebouwen voor provinciale overheden en vastgoedontwikkelaars. De installaties zijn licht, kracht, beveiliging en communicatie en variëren van tienduizend tot en met enkele miljoenen euro.

De keuze om wel of niet te calculeren worden gebaseerd op haalbaarheid, toegevoegde waarde voor de klant, het eigen bedrijf en de afdeling. Dit wordt gezamenlijk bepaald.
Je maakt ramingen, detailcalculaties en bijbehorende aanbiedingsbrieven voor projecten en bespreekt deze met de directie. Op verzoek draag je bezuinigingen en/of alternatieven aan.
Daarnaast bewaak je de calculatieplanning, woon je aanwijzingen bij en beoordeel je de aanbiedingen van leveranciers en uit te besteden werkzaamheden. Bij opdracht zorg je de voor overdracht naar de werkvoorbereiding en sta je hen bij bij vragen.

[ad_2]

Source link

Comments are closed.