Projectleider/Nederland – Overijssel
[ad_1]
Functie
Projectleider
Expertise
Werkzaamheden
Projectleider
Werkzaamheden in hoofdzaak van het beschikbaar te stellen personeel
De uitvraag is gebaseerd op de volgende uitgangspunten:
– aantal te behandelen spoedhumaanlocaties: ca. 17 stuks.
– aantal te behandelen spoedlocaties verspreiding en ecologie: ca. 11 stuks.
– enkele (nog) te behandelen potentiële spoedlocaties. Deze potentiële spoedlocaties zijn locaties waar nog onderzoek moet plaats vinden om te bepalen of het een spoedlpcatie betreft of niet.
Van het merendeel van de locaties is de eigenaar verantwoordelijk voor de aanpak in het kader van de Wet bodembescherming. Deze eigenaren (moeten) worden gestimuleerd en indien nodig en mogelijk moet het juridische instrumentarium worden toegepast. Met veel eigenaren van de locaties is al een eerste contact geweest en met de eigenaren van de spoedhumaanlocaties zijn al meerdere contacten geweest. Een aantal locaties worden vooralsnog vanuit de provincie opgepakt.
De projectleiders dienen volledig zelfstandig te kunnen functioneren. Zij stimuleren eigenaren om de benodigde stappen in het Wbb-traject uit te voeren. Voor dit stimuleren is het noodzakelijk goede kennis van de Wbb te hebben en het provinciale beleid. Locaties worden samen met een jurist aangepakt/opgepakt, waarmee dus een nauwe samenwerking moet zijn. De projectleiders dienen zowel mondeling als op schrift communicatief zeer vaardig te zijn. Naast de inhoudelijke werkzaamheden (contact met eigenaren, voorbereidingen, strategiebepaling aanpak etc.) is het van groot belang dat de stand van zaken van de locaties op de juiste manier in het provinciale bodeminformatiesysteem Squit wordt opgenomen. De routing van brieven en opdrachten gaat eveneens via Squit.
De algehele projectleiding van de aanpak van de spoedeisende werkvoorraad bodem is in handen van een provinciale medewerker met de volgende (hoofd)taken:
– algehele projectleiding van het project spoedlocaties (voortgang van het proces volgen, bijsturen, financiële afhandeling, algemene communicatie, etc.).
– structuur neerzetten.
– lijn houden in keuzes die gemaakt worden.
– dienen als vraagbaak.
– IPO vertegenwoordiger in de werkgroep spoedlocaties onder het uitvoeringsprogramma van het Bodemconvenant.
Werkzaamheden van de in te huren projectleiders bestaan in hoofdzaak uit:
– de projectleider is verantwoordelijk voor de projecten die hij/zij onder zijn/haar hoede heeft.
– het beoordelen en controleren van bodemonderzoeken, saneringsplannen;
– het beoordelen van monitoringsplannen, -gegevens en evaluatierapporten;
– het beoordelen van wijziging van saneringplannen;
– de voortgang van de sanering bewaken in samenwerking met de betreffende jurist en toezichthouder;
– de vervolgaanpak per locatie bepalen in afstemming met jurist.
– het benaderen/stimuleren van bedrijven.
– het benaderen van eigenaren/particulieren.
– alle bijbehorende administratieve werkzaamheden, waaronder opstellen van brieven.
– vastlegging van gegevens in het bodeminformatiesysteem Squit.
– diverse niet gespecificeerde werkzaamheden voortvloeiend uit de aanpak spoedlocaties.
Beschrijving van de eenheid en het team (denk aan doelen en taken):
Het team Vergunningverlening (PDV) is verantwoordelijk voor de verlening van provinciale vergunningen, ontheffingen en meldingen op grond van een breed scala aan wet- en regelgeving. Sinds 1-1-2016 is de uitvoering van de Wbb (vergunningverlening) bij dit team ondergebracht. Zie verder: website provincie
Functieomschrijving:
De projectleider wordt werkzaam binnen het team Vergunningverlening van de eenheid PD. Hij werkt aan het project Spoedeisende werkvoorraad bodemverontreiniging binnen de Wet bodembescherming (Wbb). De opgave valt onder de kerntaak Milieu en Energie vanuit het Hoofdlijnenakkoord 2011-2015 en is onderdeel van de investeringsagenda Kracht van Overijssel (KvO). Zie voor verdere toelichting bijlage.
De werkzaamheden zijn oa. stimuleren (bedrijfs)eigenaren ikv de Wbb, beoordelen bodemonderzoeken en saneringsplannen. Zie verder bijlage
Gevraagde opleidingen:
Afgeronde HBO/WO opleiding op het gebied van bodem of gelijkwaardig, dit ter beoordeling van de opdrachtgever.
Gevraagde kennis:
Kennis van het bodembeleidsveld, spoedcriteria, het Milieuhygiënisch Saneringscriterium, Wet bodembescherming.
Gevraagde werkervaring:
Minimaal 10 jaar werkervaring op HBO/WO niveau op het terrein van het bodembeleidsveld.
Knock-out criteria:
Opleiding
Ervaring (met name in de rol als bevoegd gezag)
Beschikbaarheid zomerperiode
Bijzonderheden
Bij het uitvoeren van deze opdracht is VOG verplicht: Ja
Duur: 9 maanden
Startdatum: 04-04-2016
Optie op verlenging: Onbekend
Locatie: Zwolle
Uren per week: Gemiddeld 32 uur
Uurtarief (per uur, all-in, ex BTW): Zo scherp mogelijk
Datum geplande intakegesprek: 17-03-2016, tussen 9:00 – 12:00 uur
Sluitingsdatum van uw aanbieding: 14-03-2016, 10:00 uur
Nominatiedatum Opdrachtgever: 15-03-2016, 10:00 uur
Branche/Klant: Overheid/Provincie Overijssel
Regio
Nederland – Overijssel
Startdatum
04-04-2016
Duur
9 maanden
Referentienr.
10160458
[ad_2]
Source link